13 آبان 1398 خواندن 7 دفعه

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران، مدرسه 10 کلاسه بنیاد علوی در بهارستان استان تهران با حضور جمعی از مسئولان نوسازی مدارس، بنیاد علوی و آموزش و پرورش به بهره‌برداری رسید.

علی شهری مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران در مراسم افتتاح مدرسه علوی خطاب به دانش‌آموزان اظهارکرد: یک #فضای_آموزشی مناسب و با کیفیت برای تحصیل شما دانش‌آموزان فراهم شده و انشاءالله با تحصیل خوب زمینه رضایت والدین و خداوند را فراهم خواهید کرد.

وی افزود: با توجه به فرمايشات مقام معظم رهبري، امیدوارم با تلاش در راه کسب علم، دانش و مهارت همراه با اخلاق، تهذیب و ورزش که از تأکیدات رهبر انقلاب به جوانان، مخصوصا دانش‌آموزان است موفق و موید باشید.

شهری ضمن تشکر از بنیاد علوی به جهت مشارکت در ساخت یک فضای آموزشی در منطقه بهارستان، خاطرنشان کرد: امیدوارم با تفاهم نامه‌ای که با بنیاد علوی به جهت ساخت 100 کلاس درس در شهرستان‌های استان تهران داریم، این حرکت ارزشمند مدرسه سازی ادامه داشته باشد و توجه ویژه‌ای هم به منطقه بهارستان همانند گذشته وجود داشته باشد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران با بیان اینکه اغلب مدارس در شهرستان بهارستان دو شیفت هستند، گفت: برخی کلاس‌های درس در این منطقه حاشیه‌ای تهران 40 تا 45 نفر هم است و این موضوع فعالیت آموزشی را هم برای دانش‌آموزان و هم برای معلمان سخت کرده است.

وی افزود: امیدوارم با همکاری فرمانداری بهارستان و دیگر دستگاه‌های مرتبط بخشی از فضاهای آموزشی بهارستان را نوسازی و کلاس‌های درس جدید در این منطقه تعریف کنیم.

شهری با اشاره به اینکه کشوری ثروتمند است که بیشتر به تولید علم و دانش بپردازد، اظهارداشت: امروزه کشورهای قدرتمند مرزهای علم و دانش را کشف می‌کنند، زیرا منابع طبیعی و خدادادی در جایگاه کشورها موثر نیست لذا همگی باید اعتقاد داشته باشیم که پیشرفت کشور در گرو کسب دانش است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران در پایان ضمن تقدیر و تشکر از خیرین گرانقدر حقیقی و حقوقی مدرسه ساز، بر تداوم این جریان ارزشمند تأکید کرد.

ادامه مطلب...
08 آبان 1398 خواندن 18 دفعه

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، در راستای سلسله جلسات مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با فرمانداران شهرستان‌های تابعه استان تهران در جهت بهبود وضعیت فضاهای آموزشی و کمک به ساخت مدارس، علی شهری مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با نورالله طاهری فرماندار شهریار ديدار كرد.

در این جلسه نورالله طاهری فرماندار شهریار از زحمات مدیرکل و تمام ارکان اداره کل نوسازی مدارس استان تهران قدردانی و اظهار کرد: شهریار 800 هزار نفر جمعیت دارد و تعداد دانش‌آموزانی که در کلاس‌های درس این شهرستان مشغول تحصیل هستند، 160 هزار نفر است.

وی افزود: هر ساله حدود 8 هزار نفر به جمعیت دانش‌آموزی شهریار اضافه می‌شود و باید در هر سال 14 واحد آموزشی با 260 کلاس درس به مجموعه فضاهای آموزشی این شهرستان اضافه شود.

فرماندار شهریار با بیان اینکه از تمام ارکان شهرستان شهریار برای ساخت واحدهای آموزشی کمک گرفته‌ایم، خاطرنشان کرد: شهرداری‌ها، شرکت عمران، محل ارزش افزوده و دیگر منابع را برای کمک به ساخت فضاهای آموزشی به کار گرفته‌ایم تا در کنار نوسازی مدارس بتوانیم فضاهای مناسبی برای دانش‌آموزان آماده کنیم.

در ادامه علی شهری مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با اشاره به تراکم دانش‌آموزی بالا در تهران، اظهارداشت: بیشترین تراکم دانش‌آموزی کشور مربوط به تهران است و میانگین این تراکم در استان تهران 32 نفر است؛ ضمن اینکه سرانه دانش‌آموزی در کلاس‌های درس شهرستان شهریار به ازای هر دانش‌آموز 2.4 مترمربع است و این عدد با میانگین استان تهران و میانگین کشوری اختلاف بسیار زیادی دارد.

وی افزود: با تلاش‌های فراوان توانستیم اعتبارات استانی مربوط به نوسازی مدارس را در سال 1398 دو برابر کنیم و در این بین نیز حدود 12 میلیارد تومان از اعتبارات ملی به شهرستان شهریار تزریق شده است.

شهری با بیان اینکه انتظار داریم تا فرمانداری شهریار اعتبارات بیشتری در فصل مربوط به آموزش و پرورش هزینه کند، گفت: فرمانداری شهریار هر میزان اعتبار در این بخش تخصیص دهد، نوسازی مدارس نیز از محل اعتبارات ملی به همان اندازه اعتبار تخصیص خواهد داد تا وضعیت فضاهای آموزشی شهریار را بهبود بخشیم.

وی اضافه کرد: در بخش خیرین نیک اندیش مدرسه ساز نیز، اگر خیرین 30 درصد یک فضای آموزشی را برای ساخت متقبل شوند، نوسازی مدارس از طرف دولت 70 درصد باقیمانده را تخصیص خواهد داد تا بتوانیم این پروژه‌ها را با کمک و همت خیرین به اتمام برسانیم.

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران پیشنهاداتی را به فرماندار شهریار در جهت بهبود فضاهای آموزشی این منطقه ارائه و تصریح کرد: «افزایش حداکثری اعتبارات عمرانی شهرستان شهریار تا 30 درصد توسط فرماندار محترم»، «فعال شدن پروژه‌های تهاتر شده با شهرداری»، «مرتفع کردن موضوع انشعابات مدارس توسط فرمانداري»، «اختصاص یک دفتر نمایندگی به نوسازی مدارس استان تهران در شهرستان شهریار»، «تعیین تکلیف پروژه‌های آموزشی مربوط به کمیته امداد امام خمینی (ره)» و «کنترل و نظارت نوسازی مدارس بر پروژه‌های آموزشی که توسط شهرداری‌ها ساخته می‌شوند» از پیشنهادات برای بهبود شرایط فضاهای آموزشی است.

وی افزود: یک پروژه آموزشی با معرفی اداره آموزش و پرورش شهرستان شهریار به نوسازی مدارس، مقاوم سازی خواهد شد.

ادامه مطلب...
30 مهر 1398 خواندن 41 دفعه

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران گفت: نخستین مدرسه کشور با شاخص‌های بهره‌وری سبز در تهران بازطراحی و راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران، مأموریت هر سازمان در نظام مدیریت بهره‌وری کشور، دستیابی به سهم بهینه بهره‌وری از رشد اقتصادی و توسعه پایدار است که یکی از موضوعات مطرح شده در این زمینه، «بهره‌وری سبز» منظور شده است.

بهره‌وری سبز به عنوان راهبردی استراتژیک برای رسیدن به پیشرفت، توسعه اقتصادی و اجتماعی و در عین حال مصرف بهینه از منابع با ملاحظات زیست محیطی مورد تأکید قرار گرفته است.

اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران نیز در راستای نیل به اهداف راهبردی مدیریت سبز و «استفاده بهینه از منابع و انرژی» در مدارس کشور فعالیت‌هایی را آغاز کرده است.

علی شهری مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران با بیان اینکه «بهره‌وری سبز» در سه حوزه پیگیری و دنبال می‌شود، اظهارداشت: طراحی این مدارس با رویکرد «صیانت از هویت معماری ایرانی اسلامی»، «تبدیل مدرسه در حال ساخت به مدرسه با بهره‌وری سبز» و «تبدیل مدرسه در حال بهره‌برداری به مدرسه با بهره‌وری سبز» به عنوان سه راهبری برای نیل به این اهداف دنبال می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تنها پروژه پایلوت کشور در حوزه مدیریت بهره‌وری سبز در استان تهران انجام شده است، خاطرنشان کرد: مدرسه شهید حسن باقری یکی از مدارس در حال بهره‌برداری موجود در تهران و مربوط به منطقه 5 آموزش و پرورش بود که تصمیم گرفته شد تا مدرسه مذکور با رعایت تمام استانداردهای موجود در حوزه بهره‌وری سبز، بازسازی شود.

وی افزود: در ابتدا وضعیت فعلی ساختمان اصلی و محوطه مورد بررسی قرار گرفت و شاخص‌هایی که در حوزه این مدارس قابلیت اجرایی داشت، احصا شد. در این بخش از یکی از مشاوران ذیصلاح در حوزه مدیریت سبز که در میان دانشگاه‌های برتر کشور زمینه فعالیت داشت نیز کمک گرفته شد.

شهری با بیان اینکه در ابتدا تبدیل تأسیسات و اجزائی که در حوزه بهره‌وری سبز در مدرسه مذکور مورد اهمیت بود، بررسی شد، عنوان کرد: ساختمان اصلی مدرسه با توجه به قدمت آن فاقد تأسیسات الکترونیکی و مکانیکی موثر و مفید بود و هیچ یک از شاخص‌های توسعه پایدار را شامل نمی‌شد و همین تأسیسات الکترونیکی و مکانیکی علاوه بر هدر رفت منابع انرژی و تخریب محیط زیست، آسایش مطلوبی را برای بهره‌بردار (دانش‌آموزان) تأمین نمی‌کرد.

وی به برخی موارد شاخص‌های مرتبط با بهره‌وری سبز که مدرسه مذکور از آنها بی‌بهره بود اشاره و گفت: «فقر فضای سبز و پوشش گیاهی به منظور طراوت و شادابی»، «عدم وجود مبلمان و محل استراحت و تماشای بازی و فعالیت‌های آموزشی و پرورشی»، «عدم وجود کلاس‌های روباز»، «تردد خودرو از محوطه اصلی»، «سرویس بهداشتی فاقد شاخص بهداشتی و معماری که در آن هدر رفت منابع آبی و انرژی گاز برجسته بود» و «تولید، جمع آوری و تفکیک پسماند» از شرایط قابل قبولی برخوردار نبود.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران با بیان اینکه انرژی، آب، پسماند، مواد مصالح، کیفیت هوای داخلی و سایت به عنوان شاخص‌های مدارس با بهره‌وری سبز هستند، تصریح کرد: برای انجام شاخص‌های بهره‌وری سبز در مدارس، با دانشگاه‌های مطرح کشور در حوزه مدیریت سبز وارد گفت‌وگو شدیم که در نهایت دانشگاه شیراز در این بین انتخاب و به عنوان مشاور ذیصلاح برای پیشبرد این امور برگزیده شد.

وی افزود: به طور کلی برای تبدیل یک مدرسه به مدرسه با خصوصیات و شاخص‌های مد نظر در حوزه بهره‌وری سبز موارد متعددی مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت مدرسه شید حسن باقری که به عنوان طرح پایلوت انتخاب شد و در حوزه‌های انرژی الکتریکی، معماری، اهمیت منظر و بار گرمایی مورد بازنگری کلی قرار گرفت.

شهری به اصلاحاتی که در مدرسه طرح پایلوت شهید حسن باقری تا پیش از آغاز سال تحصیلی صورت گرفت اشاره و گفت: «جمع‌آوری یا هدایت آب باران و جمع‌آوری آب خاکستری به منظور بازچرخانی منابع آبی برای پر کردن فلاش تانک سرویس‌های بهداشتی و آبیاری فضای سبز» طراحی شد، «تأسیسات الکتریکی مدرسه با روش‌های نوین و بهره‌مندی از تجهیزات کم مصرف و دوستدار محیط زیست از جمله چراغ‌های ال ای دی» مجهز شد، «تأسیسات گرمایشی مدرسه با روش‌های نوین و بهره‌مندی از تجهیزات کم مصرف و دوستدار محیط زیست از جمله دیگ چگالشی» مجهز و «کولرهای آبی با کولرهای جدید و کم مصرف از نظر آب و برق و با امتیاز دوکاره بودن (دهش و مکش هوا)» نصب شد.

وی افزود: همچنین، «آبگرمکن خورشیدی برای تأمین آب مصرفی ساختمان و سرویس‌های بهداشتی دانش‌آموزان» نصب شد، «اجرای بام وارونه به منظور جلوگیری از هدر رفت انرژی» اجرایی شد، «پنجره‌های فلزی با پنجره‌های دوجداره» تعویض شد، «اجرای درب دوم در ورودی برای کنترل تبادل حرارتی ساختمان با محیط خارج»، «طراحی محوطه با پوشش گیاهی، درختی مبلمان استراحت و تماشای بازی و مسابقات، کلاس روباز، زمین ورزش، جانمایی پارکینگ خودرو» و «ایجاد دسترسی دانش‌آموزان به فضای سبز» نیز پیش بینی شد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران ادامه داد: «ارتقای کیفیت هوای داخل و آسایش در حد قابل قبول برای دانش‌آموزان در کلاس درس» پیش بینی و «سایبانی به منظور بهره‌مندی از نور طبیعی و جلوگیری از مزاحمت نور آفتاب برای کلاس‌های درس» تعبیه شد.

گفتنی است، مدرسه شهید حسن باقری در منطقه 5 آموزش و پرورش شهر تهران به عنوان طرح نمونه و پایلوت کشوری با تغییرات ساختاری به یک مدرسه با بهره‌وری سبز تبدیل و با استفاده بهینه از انرژی و ایجاد آسایش و آرامش برای دانش‌آموزان در هنگام حضور در مدرسه اجرایی و اکنون مشغول فعالیت است. تمام امور فوق الذکر در مدت زمانی کوتاه در فصل تابستان توسط اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران اجرایی شد.

ادامه مطلب...
24 مهر 1398 خواندن 31 دفعه

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، آئین افتتاح همزمان 10 هزار کلاس درس جدید در سراسر کشور به صورت متمرکز و با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش در شهرستان دماوند و از طریق ویدئو کنفرانس در سایر استان‌های کشور به طور همزمان برگزار شد.

بر اساس این گزارش، طی این آئین 2 هزار پروژه آموزشی، پرورشی  و ورزشی مشتمل بر 10 هزار کلاس درس بصورت همزمان در سراسر کشور به بهره‌برداری رسید که برای به ثمر رسیدن این تعداد پروژه، در مجموع اعتباری بالغ بر 3200 میلیارد تومان هزینه شده است.

53 درصد اعتبارات پروژه های مذکور توسط دولت و  47 درصد توسط خیرین مدرسه‌ساز و یا با مشارکت آنان تأمین شده است.

این مراسم با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در هنرستان فنی و حرفه‌ای زینبیه شهرستان دماوند برگزار و10 هزار کلاس درس بصورت متمرکز افتتاح شد. 7 استان نیز از طریق ویدئو کنفرانس، همزمان با سایر استانهای کشور در این مراسم همراهی  کردند.

ادامه مطلب...
01 مهر 1398 خواندن 37 دفعه

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران، علی شهری مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران همزمان با شروع سال تحصیلی جدید با حضور در مدرسه آزادگان منطقه 6 آموزش و پرورش شهرتهران، زنگ آغاز سال تحصیلی جدید را به صدا درآورد.
دکتر شهری در این مراسم خطاب به دانش‌آموزان گفت: اميدوارم سال تحصيلي جديد بر شما مبارك باشد و توفيق شما را از خداوند متعال خواستارم.
وی از حضور مهندس ترکی ریاست محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی مدرسه آزادگان تشکر و خاطرنشان کرد: آقای مهندس ترکی در مراسم شروع سال تحصیلی جدید شرکت کردند تا بگويند در كنار شما عزيزان دانش‌آموز و فرهنگيان هستند و هر خدمتي كه از دستمان براي نظام تعليم و تربيت ساخته باشد، انجام مي‌دهيم.
مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران توصیه پدرانه‌ای نیز به دانش‌آموزان در بدو ورود به کلاس‌های درس داشت و تصریح کرد: وظيفه اصلي شما درس خواندن است، این موضوع را فراموش نكنيد زيرا آينده ايران اسلامي به دست شما رقم خواهد خورد و تهذيب و ورزش كه از تاكيدات مقام معظم رهبري است را هم در کنار تحصیل علم و دانش، مد نظر قرار دهید.
وی با آرزوی موفقیت برای دانش‌آموزان در سال تحصیلی 99-98، گفت: امروز و همزمان با شروع سال تحصیلی جدید، در استان تهران حدود ٢ ميليون دانش‌آموز در بیش از ٧ هزار مدرسه به کلاس‌های درس می‌روند و با امكاناتی که وجود دارد تلاش و همت شما دانش‌آموزان را در تحصیل دانش طلب می‌کند.
شهری با گرامی داشت نام و یاد رزمندگان، جانبازان، آزادگان و شهدای جنگ تحمیلی در هفته دفاع مقدس، عنوان کرد: نام این مدرسه «آزادگان» است و از شما می‌خواهیم همواره به یاد دلاورمردان این مرز و بوم باشید.

ادامه مطلب...
01 مهر 1398 خواندن 41 دفعه

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران، هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی جدید 99-98 زنگ شروع فعالیت تعلیم و تربیت در مدارس سراسر کشور نواخته شد.
دکتر علی شهری مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران به همراه مهندس نعمت الله ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با حضور در دبیرستان آزادگان واقع در منطقه 6 آموزش و پرورش تهران، زنگ آغاز سال تحصیلی جدید را نواختند.
در این مراسم که با حضور دانش‌آموزان، معلمان، کادر مدرسه، انجمن اولیا و مربیان و کارشناسان اداره آموزش و پرورش منطقه 6 تهران برگزار شد، از دانش‌آموزان و معلمان برتر که حائز رتبه‌های نخست علمی و آموزشی کشوری شده‌اند، نیز تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
دانش‌آموزان مدرسه آزادگان با استقبال مسئولان عالی رتبه استان تهران، پای به کلاس‌های درس جهت شروع بهار تعلیم و تربیت، افزایش سطح علمی و ساختن آینده ایران اسلامی گذاشتند.

ادامه مطلب...
13 شهریور 1398 خواندن 51 دفعه

بيست و يكمين جشنواره شهيد رجايي استان تهران به ميزباني استانداري تهران و با حضور انصاري معاون رييس جمهور و رييس سازمان اداري و استخدامي كشور و محسني بندپي استاندار تهران برگزار شد.
در اين جشنواره، اداره كل نوسازي مدارس استان تهران به عنوان دستگاه برتر استاني در شاخص هاي اختصاصي انتخاب شد.
دكتر علي شهري مديركل نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس استان تهران در اين مراسم لوح و تنديس سپاس اين جشنواره را از معاون رييس جمهور و رييس سازمان امور اداري و استخدامي كشور به عنوان دستگاه برتر استاني دريافت كرد.

ادامه مطلب...
10 شهریور 1398 خواندن 37 دفعه

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، همزمان با هفته دولت و با حضور دكتر تقي زاده معاون محترم هماهنگي امور عمراني استانداري تهران، دكتر شهري مديركل نوسازي مدارس استان تهران، نماينده مردم فيروزكوه و دماوند در مجلس شوراي اسلامي، فرماندار فيروزكوه و جمعي از مسئولان محلي اين واحد آموزشي به بهره برداري رسيد.
آموزشگاه امام رضا (ع) با مشخصات ذيل توسط اداره كل نوسازي مدارس استان تهران و با اعتبارات ملي احداث شده است.
تعداد كلاس: ١٦ باب
تعداد اتاق اداري: ٦ باب
تعداد آزمايشگاه و كارگاه: ٣ باب
زيربناي كل: ٢٢١٨ مترمربع
مساحت زمين: ٣٥١٦ مترمربع
نمازخانه: يك باب
كتابخانه: يك باب
سالن چند منظوره: يك باب
آموزشگاه فوق يكي از بزرگترين واحدهاي آموزشي استان تهران است

ادامه مطلب...
10 شهریور 1398 خواندن 33 دفعه

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، علی شهری مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، در پاسخ به این پرسش که «آخرین وضعیت فضاهای آموزشی استان تهران در آستانه شروع سال تحصیلی جدید چگونه است؟»، اظهار کرد: یکی از موضوعات قابل اهمیتی که در هر سال و پیش از آغاز سال تحصیلی جدید برنامه‌ریزی گسترده‌ای برای آن صورت می‌گیرد، آماده سازی فضاهای آموزشی است.
وی افزود: تمام تلاش اداره‌ کل نوسازی مدارس استان تهران تهیه، پیش‌بینی و احداث فضاهای آموزشی مناسب، ایمن و استاندارد برای دانش‌آموزان در مجموعه استان تهران است؛ «تهران» به لحاظ تعداد فضاهای آموزشی و تعداد دانش‌آموزان در بین استان‌های کشور در رتبه نخست واقع شده است.
شهری با بیان اینکه تعداد قابل توجهی پروژه آموزشی اکنون در دست ساخت است، خاطرنشان کرد: در مجموعه استان تهران تعداد 168 پروژه آموزشی با 1769 باب کلاس درس و 256 هزار و 813 مترمربع مساحت در دست اجراست و فعالیت عمرانی در آنها جریان دارد؛ این بدان معناست که حتی در شرایط اقتصادی موجود نیز وقفه‌ای در ساخت فضاهای آموزشی برای دانش‌آموزان ایجاد نخواهد شد و کار با قدرت در حال پیشرفت است.
مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران به فعالیت ارزشمند خیرین مدرسه‌ساز اشاره و عنوان کرد: خیرین نیک اندیش مدرسه ساز همواره در کنار دولت و نوسازی مدارس بوده و هستند؛ در بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تهران، خیرین بیش از 200 میلیارد تومان تعهدات داشتند که نسبت به سال گذشته بیش از 3 برابر شده است.
وی افزود: اکنون نیز 11 پروژه آموزشی با 112 باب کلاس درس و 13 هزار و 492 مترمربع مساحت توسط خیرین مدرسه‌ساز در مجموعه استان تهران در حال احداث است.
شهری با اشاره به مدارسی که با شروع مهر 1398 تحویل ادارات آموزش و پرورش خواهد شد، تصریح کرد: در آستانه سال تحصیلی جدید آموزشی هستیم و با تلاش همکارانم، 55 پروژه آموزشی با 560 کلاس درس و 72 هزار مترمربع مساحت در اول مهرماه تحویل ادارات آموزش و پرورش خواهد شد تا این تعداد مدرسه به فضاهای آموزشی استان تهران اضافه شود.
وی گفت: با تحویل 560 کلاس درس جدید و نوساز، دانش‌آموزان در مناطقی که بیشترین نیاز به مدارس وجود دارد، در کلاس‌های درس استاندارد و ایمن به تحصیل خواهند پرداخت.

ادامه مطلب...
03 شهریور 1398 خواندن 53 دفعه

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، مراسم كلنگ زنی و آغاز عمليات احداث مدرسه ٦ كلاسه شهيد تيموري با حضور دكتر انوشيروان محسني بندپي استاندار تهران، دكتر علي شهري مديركل نوسازي مدارس استان تهران و ديگر مسئولان محلي، نظامي و انتظامي برگزارشد.اين مدرسه با ٦ باب كلاس درس در شهرك قمربني هاشم (ع) منطقه يك تهران احداث خواهد شد.

دكتر محسني بندپي استاندار تهران اظهار داشت : استان تهران با يك محروميت آموزشي مواجه است كه اگر خيرين مدرسه ساز نبودند، شرايط نامطلوبي را شاهد بوديم. با هماهنگي هايي كه دكتر شهري مديركل نوسازي مدارس استان تهران انجام داده است، ٥٥ پروژه آموزشي با ٥٦٠ كلاس درس تا مهر امسال به بهره برداري خواهد رسيد. اميدوارم با حضور و مشاركت خيرين گرانقدر، وضعيت فضاهاي آموزشي استان تهران بهبود يابد.

ادامه مطلب...
صفحه1 از3

nosazi

اداره کل نوسازی مدارس استان تهران

  • آدرس: خیابان ولی عصر بالاتر از میدان ونک کوچه شهید خلیل زاده پلاک 9
  • کدپستی : 1969754114
  • تلفن های تماس: 88779510- 88779511-88786841-88786842
  • پست الکترونیک روابط عمومی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید