fa en
15 آذر 1402 خواندن 3 دفعه

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران؛ دکتر عباس زارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران در پیامی فرارسیدن روز حسابدار را به مدیران و همکاران زحمتکش و پرتلاش در حوزه‌های مختلف مالی و حسابداری تبریک گفت.

متن پیام دکتر عباس زارع به شرح ذیل است:

پانزدهم آذر ماه بعنوان "روز حسـابدار" بهانه ای است تا خدمات ارزشمند همکاران حسابدار را ارج نهاده و فرصتی است تا تلاش صادقانه این عزیزان را در پیشبرد اهداف تحولی مدرسه سازی را مورد تقدیر قرار داد. حرفه حسابداری از طریق ارائه اطلاعات درست به مدیران نقش بسزایی در سیاست‌ گذاری‌ های خرد و کلان و شفاف‌سازی فعالیت‌های اقتصادی هر مجموعه ای رادارا میباشد و تنها حسابداران هستند که می‌توانند به اعداد معنا ببخشند.

به‌ یقین هر آنچه به محاسبه مربوط می‌شود٬ چشم تیز و دقتی بالا می‌طلبد و نبود آن قطعاً در سرنوشت مالی هر مجموعه ای اثرگذار است.

اینجانب پانزده آذرماه، روز حسابدار و حسابداری را به‌ تمامی حسابداران و تلاشگران در حوزه‌های مدرسه سازی به خصوص حسابداران اداره کل نوسازی مدارس استان تهران تبریک عرض نموده و آرزوی توفیق شما عزیزان را در تمامی عرصه‌های زندگی دارم.

همچنین به همین مناسبت صبح روزپانزدهم آذر ماه همزمان با روز جهانی حسابدار، عباس زارع مدیرکل  نوسازی مدارس استان تهران ، چگنی معاون اجرایی ونظارت وتبارکی معاون پشتیبانی ومنابع نیروی انسانی با حضور درمحل کارهمکاران حوزه حسابداری از زحمات وتلاشهای ایشان با اهدای لوح سپاس قدردانی وتقدیر کردند.

ادامه مطلب...
13 آذر 1402 خواندن 16 دفعه

 به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، جلسه ی بررسی فضاهای عمرانی مدارس شهرستان کهریزک به ریاست عباس زارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران و با حضور اصفهانی مدیرآموزش و پرورش شهرستان کهریزک، سرناظرو ناظران اجرایی پروژه های این شهرستان در دفتر مدیر کل برگزار گردید.

در این جلسه بررسی ساخت وسازهای عمرانی فضاهای آموزشی کهریزک صورت گرفت و در خصوص افتتاح و بهره برداری سه پروژه سید الکریم ، مهرنگار، لوروند تبادل نظر و اندیشه شد.

در پایان این جلسه از زحمات موسی زاده سرناظر، شمشیری ناظر ابنیه و صباحی زاده ناظر تاسیسات که تا به امروز نظارت واجرای پروژه های این شهرستان را برعهده داشتند تقدیر وقدردانی به عمل آمد. ومسئولیت نظارت عمرانی مدارس کهریزک به فدوی سرناظر و  داودی نظارت ابنیه محول گردید.

ادامه مطلب...
06 آذر 1402 خواندن 63 دفعه
ادامه مطلب...
05 آذر 1402 خواندن 55 دفعه

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران ، جلسه انتخابات هیات امنا و هیات مدیره  وبازرس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران ، صبح امروز دوشنبه مورخ ششم آذرماه در محل سالن ولایت آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران برگزار شد.

دراین جلسه دکترجوهری معاون سیاسی استاندار، دکتر قفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، دکترزارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران،  دکتر بهرامی مدیر کل آموزش وپرورش شهرستانهای تهران  واعضای هیات مدیره و هیات امنای مجمع خیرین مدارس شهرستانهای استان تهران حضور داشتند.
در انتخابات مجمع خیرین مدرسه سازشهرستانهای استان تهران «جعفر شریعتی» با بیشترین تعداد رای منتخب ریاست مجمع خیرین مدرسه ساز، محسن بهارلو  و امیر حسن همایونی نسب به عنوان بازرسین این مجمع انتخاب شدند .
 
 
ادامه مطلب...
05 آذر 1402 خواندن 46 دفعه

 

استاندار استان تهران با اهدای لوح سپاس، از تلاشها و فعالیتهای حوزه ورزش اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران قدردانی کرد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران، فخاری استاندار استان تهران با اهدای لوح سپاس از زحمات و تلاشهای دکتر عباس زارع، مدیرکل و مجموعه نوسازی مدارس استان تهران در زمینه فعالیتهای ورزش تقدیر و تشکر کرد.
 
در بخشی از این پیام به مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران آمده است: 
 
جناب آقای عباس زارع بیدکی
 مدیر کل محترم نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران
 حضور افتخار آمیز ورزش استان تهران در کشور و در عرصه های ملی و بین المللی مرهون خدمات ارزنده مدیران دلسوزی است که همواره با اندیشه وارتقای جایگاه ورزش پایتخت تلاش چشمگیر داشته و دارند .
فرصت را مغتنم شمرده و مراتب سپاس و قدردانی خود را از همت و تلاش جنابعالی در اجرای شایسته دستورالعمل اجرایی ماده (۵۳)و همراهی در پیشرفت و توسعه و گسترش ورزش در ابعاد همگانی قهرمانی و امور جوانان اعلام می نماییم .
موفقیت بیش از پیش شما را در سایه اهداف و توجهات خداوند متعال و عنایات بی بدیل حضرت ولی عصر (عج) برای اطلاع ورزش استان مسئلت مینماییم.
ادامه مطلب...
29 آبان 1402 خواندن 39 دفعه

دکتر عباس زارع مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج پیامی صادر کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران متن پیام بدین شرح است: بسیج و بسیجی، خاطرات رزمنده‏هایی را زنده می سازد که با شجاعت تمام، هشت سال دفاع از میهن عزیزمان را به عهده گرفتند و مردانه و بدون خستگی، صحنه‏ هایی را در جنگ آفریدند که قلم هیچ گاه قادر به توصیف آن نیست.
 بی تردید شکل گیری هفته بسیج فرصتی است تا شور انقلابی، ساده زیستی، صفا، صمیمیت، ایثار، گذشت و ایمان سرشار و تقوای الهی را در قالب بسیج بازتعریف کند و آن را به یک خواست عمومی در دفاع از آرمان های متعالی انقلاب درکنار مردم تبدیل کند. 
امروز که در یک جنگ تمام عیار فرهنگی و اقتصادی با دشمن قرار گرفتیم بیش از گذشته نیازمند حضور جدی و همه جانبه مردمی در عرصه های مختلف فرهنگی و اقتصادی هستیم و بسیج تا حد زیادی این نیاز را فراهم کرده است. 
اینجانب فرارسیدن هفته بسیج را به همه ملت ایران به ویژه کارکنان و بسیجیان اداره کل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس استان تهران تبریک و تهنیت عرض نموده، و از درگاه خداوند منان برای همه هموطنان بسیجی سربلندی و عزت روزافزون مسئلت دارم.
عباس زارع
مدیر کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان تهران
ادامه مطلب...
28 آبان 1402 خواندن 125 دفعه

مدیرکل و اعضای شورای معاونان اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران از زحمات و تلاش‌های بی‌شائبه تمامی کارکنان اداره کل تقدیر و تشکر کردند.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران، هم‌زمان با میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) مراسم تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های کارکنان این اداره کل برگزار شد.
مدیرکل و اعضای شورای معاونان نوسازی مدارس تهران ضمن حضور در این مراسم، با اهدای لوح تقدیر از زحمات برخی همکاران تشکر و از نفرات برتر مسابقات ورزشی نیز قدردانی شد.
در این مراسم، دکتر عباس زارع مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران در سخنانی ضمن تشکر از زحمات تمامی کارکنان اداره کل به واسطه احداث فضاهای آموزشی، جذب حداکثری اعتبارات و ممارست در انجام فعالیت‌ها، صمیمانه سپاسگزاری کرد.
اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران در سال 1402 موفق شد با احداث 100 پروژه آموزشی و پرورشی با 1142 کلاس درس و در زیربنایی بالغ بر 143000 مترمربع، بیشترین میزان کلاس درس تحویلی در بین استان‌های کشور را داشته باشد.
همچنین، یکی از دستگاه‌های اجرایی که موفق به اجرای مصوبات سفر ریاست محترم جمهوری و هیأت وزیران به جنوب استان تهران مبنی بر ساخت 22 مدرسه با 295 کلاس درس شد، نوسازی مدارس تهران بود که مورد تقدیر ریاست محترم جمهوری، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و استانداری تهران قرار گرفت.
نوسازی مدارس تهران در جذب اعتبارات نیز عملکرد درخشانی داشت و موفق به جذب حداکثری اعتبارات پیش‌بینی شد که از این حیث نیز مورد تمجید و تقدیر مسئولان استانی واقع شد.
در مراسم فوق‌الذکر، از نفرات برتر مسابقات داخلی "پرتاب دارت" در 2 بخش آقایان و خانم‌ها با اهدای لوح سپاس و هدایی تقدیر و از سرکار خانم مهندس مومنی که در مسابقات ورزشی کشوری در رشته تنیس روی میز موفق به کسب جایگاه سوم شده بودند نیز تشکر و سپاسگزاری گردید.
در ادامه نیز، از فرزندان ممتاز کارکنان اداره کل که در حوزه تحصیلی در مدرسه موفق بوده‌اند با اهدای لوح سپاس و هدایایی، قدردانی شد.
انتهای پیام/
ادامه مطلب...
23 آبان 1402 خواندن 91 دفعه

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، روز ۲۳آبان ماه در نشست قرارگاه جهادی عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر که با حضور حمیدرضا خان محمدی معاون وزیر و مسئول قرار گاه جهادی وزارت،  ومدیر کل نوسازی مدارس استان تهران و معاونین برگزار شد، ازحرکت جهادی اداره‌کل نوسازی مدارس استان تهران جهت ارتقای سطح برخورداری مدارس استان تهران در حوزه نهضت  ملی بهسازی و شاداب‌سازی مدارس مناطق کم‌برخوردار با استفاده از ظرفیت قرارگاه جهادی عدالت تربیتی ونصیب آموزشی برابر(طرح شهید عجمیان) تقدیر وقدردانی کرد.

 
 
ادامه مطلب...
21 آبان 1402 خواندن 105 دفعه

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، آیین افتتاح مدرسه 12 کلاسه محمود دربانی ومدرسه 6 کلاسه علی لاهوتی وهمچنین مراسم خشت گذاری دومدرسه 6 کلاسه صبح امروز (21 آبان ماه)  در شهرستان قرچک "استان تهران" برگزار شد .

این مراسم با حضور خان محمدی معاون عمرانی وزیر ورئیس سازمان نوسازی کشور،ناصر قفلی رئیس جامعه خیرین کشور،زارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران، بهرامی مدیر کل اداره آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران  وجمعی از مسئولان استانی ومحلی برگزار شد.

مدرسه زنده یاد محمود دربانی با 12باب کلاس درس با زیر بنای 1800 متر مربع با همت خیر نیک اندیش زنده یاد محمود دربانی به صورت تمام خیری  ومدرسه 6 کلاسه مشارکتی لاهوتی نیز با زیر بنای 370 متر مربع با همت خیر نیک اندیش علی لاهوتی واداره کل نوسازی مدارس استان تهران صبح امروز به بهره برداری رسید

در حاشیه این مراسم دو مدرسه 6 کلاسه نیز به همت خیرین مدرسه ساز واداره کل نوسازی مدارس استا ن تهران خشت گذاری شد که امیدواریم تا پایان سال آینده به جمع فضای آموزشی این شهرستان ملحق خواهد شد.

ادامه مطلب...
18 آبان 1402 خواندن 142 دفعه

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس  استان تهران، ۱۸ آبان ماه ۱۴۰۲، آیین افتتاح هنرستان خیّرساز دکتر سعید سعادت در شهرستان بهارستان دو با حضور دکتر خانمحمدی معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور ومدیران کل نوسازی مدارس کشورواعضای مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران برگزارشد.

هنرستان سعید سعادت با ۱۲باب کلاس درس، دارای ۷ اتاق اداری ۲ آزمایشگاه و ۳۰۰۰ متر مربع مساحت با زیر بنای ۱۶۱۱ متر مربع دارای نمازخانه کتابخانه و سالن چند منظوره می باشد که به همت والای خیر گرانقدر سعید سعادت و مشارکت اداره کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان تهران به بهره برداری رسید.
پیش از این نیز ۲ هنرستان خیّرساز به نامهای شادروان امیررضا توسلی و کریمی زندی در سال تحصیلی جاری در شهرک گلستان این شهرستان به بهره برداری رسیده بود وشاهد افزایش چشمگیر سرانه های آموزشی در شهرستان بهارستان هستیم.
معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش با قدردانی از اهتمام خیرین در ساخت هنرستان ها افزود: با اعتقاد و ایمان قلبی می توان در این راه مهم قدم نهاد و در کسب افتخارات فرزندان این سرزمین سهیم شد.
 
در ادامه خان محمدی افزود: با بهره گیری از درس عزت و آزادگی و کمک گرفتن از حس مبارزه و استکبارستیزی می توان یکی پس از دیگری بر مشکلات فائق آمد و با حرکتی جهادی، مدارسی در شان و نیاز دانش آموزان عزیز ساخت.
 
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با اشاره به اهمیت مهارت آموزی و تاکید بر ارتقای هنرستان ها افزود: ۳۷۰ هنرستان در حال احداث داریم که امید است با تکنولوژی های روز و پیشرفته و مجهز شدن هنرآموزان هنرستان ها به علم روز در ارتقای علم و مهارت آموزی هنرجویان و مهارت آموزان هنرستان ها کوشا باشند.
 
خان محمدی در ادامه با اشاره به ظرفیت های بالای منطقه بهارستان و نقش بی نظیر آن در تولیدات بومی تصریح کرد: این منطقه می تواند به همت شما و با تقویت مهارت ها و ارتباط و تعامل با صنعتگران در حین تحصیل و ایجاد اشتغال، تولیداتی در زمینه های ( تراشکاری، درودگری، صنعت مبلمان، تجهیزات چوبی موردنیاز منزل و...) زمینه ساز رشد کشور شود. ما همه می توانیم به عنوان خیر مدرسه ساز یا در امر مدرسه یاری کمک دهنده باشیم.
 
در پایان این نشست از زحمات خیر و مهندسین در جهت طراحی و ساخت این بنای آموزشی و تربیتی تقدیر و تشکر بعمل آمد.
گفتنی است در این مراسم که مدیران کل نوسازی مدارس سراسر کشور به عنوان میهمان حضور داشته اند، زارع مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با اشاره به نقش بی بدیل خانواده بزرگ نوسازی در اعتلای نظام و تعلیم و تربیت کشور، اجتماع مدیران جهادی، مومن و متخصص در این خانواده را از ویژگی های درخشان مجموعه نوسازی مدارس کشور در دولت سیزدهم دانست و افزود: آنچه در دو سال اخیر اتفاق افتاده است برگ درخشانی در ساخت و تجهیز مدارس کشور بعد از انقلاب بوده است. 
بهارستان با جمعیت بیش از ۷۵۰ هزار نفر و ۲ بخش بوستان و گلستان در جنوب غربی استان تهران یکی از شهرستانهای پر تراکم به لحاظ جمعیتی با کمترین وسعت جغرافیایی در کشور است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ادامه مطلب...
صفحه1 از24

nosazi

اداره کل نوسازی مدارس استان تهران

  • آدرس: خیابان ولی عصر بالاتر از میدان ونک کوچه شهید خلیل زاده پلاک 9
  • کدپستی : 1969754114
  • تلفن های تماس: 88779151
  • پست الکترونیک روابط عمومی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

dresmap