«سامانه صدور مجوز مدارس غیردولتی» استان تهران رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران، صدور هرگونه مجوز برای فعالیت مدارس غیردولتی در مجموعه شهرتهران و شهرستان‌های استان تهران فقط از طریق «سامانه صدور مجوز مدارس غیردولتی» به نشانی www.dresteh.ir امکانپذیر شد.

در این راستا این سامانه عملیاتی و موسسان مدارس غیردولتی نیازی به مراجعه حضوری به این اداره کل نخواهند داشت و درخواست‌های موسسان در مناطق تابعه آموزش و پرورش از طریق سامانه ثبت و به این اداره کل ارسال خواهد شد.

تمامی مراحل این فعالیت از جمله ثبت نامه، تاریخ بازدید از مدرسه مورد نظر و تاریخ صدور پاسخ نامه از طریق پیامک به اطلاع موسسان مدارس غیردولتی رسانده خواهد شد. در فاز دوم این سامانه نیز امکان رهگیری فعالیت‌ها و فرایند انجام امور با مشاهده وضعیت درخواست‌ها فراهم خواهد شد.

این سامانه به منظور تسهیل در ارتباطات با بیش از 2700 مدرسه غیردولتی در سطح استان تهران، ارائه خدمت در مبحث ساماندهی مدارس غیردولتی و نیز بهره‌مندی از روش‌های جدید ارائه شده در راستای جلب رضایت ارباب رجوع، کاهش تصدی‌گری، کاهش هزینه‌های عملیاتی، نوآوری در راستای ارتقا سلامت اداری، توسعه دولت الکترونیک و کاهش بروکراسی اداری تهیه و راه‌اندازی شده است.

«سامانه صدور مجوز مدارس غیردولتی» امروز سه‌شنبه نهم اردیبهشت ماه 1399 توسط مهراله رخشانی‌مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مجتبی زینی‌وند معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و علی شهری مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران به صورت رسمی رونمایی شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در پنج شنبه, 11 ارديبهشت 1399 ساعت 08:31
  • اندازه قلم

nosazi

اداره کل نوسازی مدارس استان تهران

  • آدرس: خیابان ولی عصر بالاتر از میدان ونک کوچه شهید خلیل زاده پلاک 9
  • کدپستی : 1969754114
  • تلفن های تماس: 88779510- 88779511-88786841-88786842
  • پست الکترونیک روابط عمومی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید