رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور خبر داد: تحویل ۲ بنای جدید در مجتمع فرهنگی-آموزشی شهید باهنر تا دهه فجر امسال

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش به همراه مهراله رخشانی مهر رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور و علی شهری مدیرکل نوسازی مدارس تهران از پروژه‌های در حال ساخت مجموعه فرهنگی-آموزشی اردوگاه باهنر بازدید کردند.

در این بازدید وزیر آموزش و پرورش هم با اشاره به اهمیت این بناها و ضرورت ساخت و تکمیل آن تاکید کرد که اعتبار لازم برای پیشبرد کار تامین شده است و اختصاص پیدا می‌کند.

وی تصریح کرد: سعی داریم تا این کار به همت سازمان نوسازی مدارس کشور و به ویژه اداره کل نوسازی مدارس تهران بعد از وقفه‌ای طولانی به جریان بیفتد تا هرچه زودتر در اختیار دانش آموزان قرار گیرد.

در ادامه رخشانی‌مهر با اشاره به اینکه مجتمع  آموزشی‌‌-فرهنگی باهنر در ۴ هزار مترمربع زیر بنا و با پیشرفت ۵۰ درصدی به شرط تامین اعتبار تا دهه فجر تحویل خواهد شد، اظهار کرد: این پروژه در ۴ هزار مترمربع بنا شده است و عملیات ساخت و تکمیل آن را آغاز کردیم.

او در ادامه به تعمیر و مقاوم‌سازی‌ عمارت تاریخی در اردوگاه باهنر اشاره کرد و گفت:  این عمارت ساختمان ارزشمند تاریخی است  که به منظور نشست‌های داخلی آموزش و پرورش به کار گرفته خواهد شد و با توجه به قدمت آن ضرورت بازسازی و مقاوم سازی کاملا روشن بود.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با اشاره به اینکه ساخت و مقاوم سازی سه بنای یاد شده در مجموع نیازمند ۵۰ میلیارد تومان اعتبار است، بیان کرد: این بناهای نیمه‌کاره بعد به همت سازمان نوسازی مدارس کشور تکمیل خواهد شد و امیدواریم این بنای ارزشمند تاریخی هم تا دهه فجر۹۹ به بهره برداری برسد.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 مرداد 1399 ساعت 11:12
  • اندازه قلم

nosazi

اداره کل نوسازی مدارس استان تهران

  • آدرس: خیابان ولی عصر بالاتر از میدان ونک کوچه شهید خلیل زاده پلاک 9
  • کدپستی : 1969754114
  • تلفن های تماس: 88779510- 88779511-88786841-88786842
  • پست الکترونیک روابط عمومی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید