fa en
08 فروردين 1402 مشاهده 2 زمان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس استان تهران، با حضور عباس زارع مدیرکل، مراسم معارفه معاونت اجرایی برگزار شد.

در این مراسم مهندس علی چگنی طی حکمی به عنوان سرپرست معاونت اجرایي اين اداره کل منصوب گردید.

ادامه مطلب...
08 فروردين 1402 مشاهده 9 زمان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس استان تهران، با حضور عباس زارع مدیرکل، مراسم معارفه معاونت اجرایی برگزار شد.

در این مراسم مهندس علی چگنی طی حکمی به عنوان سرپرست معاونت اجرایي اين اداره کل منصوب گردید.

ادامه مطلب...
29 اسفند 1401 مشاهده 45 زمان

به نام آنکه جان را فکرت آموخت

 با سلام واحترام

نوروز شمیم بی واسطه مهر و عطوفت پروردگار سبحان است که به روح و جان انسان، طراوت منحصر بفردی می بخشد.

خدای متعال را شاکریم که درک این  لحظات روحانی را نصیب مان گردانده است. از صمیم قلب به همکاران ارجمندم ، خیرین مدرسه ساز وهمه تلاشگران عرصه تعلیم وتربیت که یکسال سخت را با تلاش شان مایه آبرو و عزت برای خانواده بزرگ نوسازی مدارس شدند، فرا رسیدن سال جدید و نوروز باستانی را که توام باماه پر برکت رمضان است،  تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امیدم این است در کنار هم، در حد وسع و بضاعت خود، برای دانش آموزان ایران عزیز لحظات پر باری را با ایجاد مدارسی ماندگاربسازیم، و با همه وجود ،تلاش مان را  در سال جدید  برای خدمت رسانی موثر، مضاعف کنیم.

باشد که با عشق و شور و اشتیاق در کنار خانواده ، روزگاری شاد و مملو از سلامتی را بگذرانید و در کنار خانواده بزرگ و افتخار آفرین نوسازی مدارس لحظات را به نیکویی سپری کنید.

نشاط، سر افرازی و پیروزی مستمر را برایتان آرزومندم.

عباس زارع مدیرکل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس استان تهران

ادامه مطلب...
24 اسفند 1401 مشاهده 31 زمان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران؛ حمیدرضا خان محمدی، معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در آیین افتتاح طرح شهید سید روح الله عجمیان که در روز چهارشنبه 24 اسفند در مدرسه شهید باهنر شهرستان ری برگزار شد، با ابراز خرسندی از حضور در جمع خانواده این شهید عزیز و گروه های جهادی، گفت: در پیام حضرت آقا به گروه های جهادی، نه کارهای به ظاهر بزرگ بلکه بر توجه به اقشار بسیار محروم تاکید شده است و قطعاً اسم شهید بر این طرح خداپسندانه فرهنگی خدمات ما را مشمول برکت خواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: اجرای این طرح در قالب گروه های جهادی جهت تسریع در ارایه خدمات به دور از موانع اداری در دستور کار قرار گرفت و حضور گروه های مردمی اعم از خیرین، دانش آموزان و دانش آموزان برای ما بسیار ارزشمند است.
این مقام مسئول با بیان عیدانه گروه های جهادی با نام شهید عجمیان برای دانش آموزان 250 مدرسه کم برخوردار در 15 استان کشور اذعان داشت: مردمی سازی بعد دیگر این طرح است و حضور اقشار مختلف مردم، تجلی مردمی سازی در امر مهم مدرسه سازی خواهد بود. امیدواریم به بهانه رنگ آمیزی و بهسازی مدرسه، مدارس ما رنگ و بوی مردمی بگیرد و تاکید وزیر محترم این است که همه مسائل از این مسیر بگذرد.
در این مراسم، آقامحمدی جانشین وزیر کشور و رئیس ستاد کم برخوردار 2020 محله، پدر شهید عجمیان، عباس زارع مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران وبهرامی مدیر کل آ.پ شهرستانهای استان تهران وجمعی از مسئولان کشوری واستانی حضور داشتند.
آقا محمدی جانشین وزیر کشور در سخنانی بیان داشت: شهید عجمیان در کنار ما و ناظر بر اعمال ماست. او راهی بزرگ را انتخاب کرد و ما باید تلاش کنیم از مسیر جا نمانیم.
آقامحمدی تصریح کرد: مدرسه محل مشق آموزی است و سازندگی مدرسه باید در داخل مدرسه با محوریت دانش آموزان و معلمان اجرا شود تا سلیقه آنان اعمال شود. ایشان با اشاره به طرح برپا از ایجاد کمک علمی معلمان جهادی به دانش آموزان در مناطق محروم سخن گفت.
این مقام مسئول افزود: محیط فیزیکی در کنار معلم برای دانش آموز مهم است و البته برای معلم هم محیط جذاب، فرایند یاددهی – یادگیری را لذت بخش می کند و این مساله در روند تربیت مهم است.
وی در ادامه صحبت های خود، این پیشنهاد را مطرح کرد: به موازات این طرح، یک باشگاه با محوریت سازندگی و توسعه علمی در مدارس با محوریت دانش آموزان فعال شود.
در آغاز این مراسم، بهرامی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، نیز گفت: عطر حضور شهدا همیشه در جان و سایه سر و باعث امنیت و آرامش ماست. وی افزود: مشارکت با همراهی مردم در امر تربیت نمود پیدا می کند و طرح شهید عجمیان اتفاق مبارکی است که با دعای خیر و برکت نام و یاد شهدا و با همراهی خیرین و گروه های جهادی به بار خواهد نشست.
همچنین پدر شهید عجمیان از ویژگی های اخلاقی این شهید بزرگوار سخن گفت و اظهار کرد: روح الله در دین و ایمان الگوی دوستانش بود و این مسیر را خودش انتخاب کرده بود. همچنین در پایان این مراسم از خانواده شهید عجمیان تقدیر شد.
گفتنی است در عیدانه طرح شهید عجمیان 250 مدرسه کم برخوردار در حاشیه 15 استان کشور برای 14 فروردین توسط گروه های مردمی و جهادی بهسازی خواهند شد.

ادامه مطلب...
21 اسفند 1401 مشاهده 77 زمان

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس استان تهران، با حضور عباس زارع مدیرکل، مراسم توديع و معارفه معاونت فني برگزار شد.

در این مراسم ضمن تقدير از زحمات وتلاشهای مهندس احمد رضا ابوالقاسمی طی دوره خدمت در اين سمت، مهندس علی شیرزاده به عنوان سرپرست معاونت فني اين اداره کل منصوب گردید.

 

ادامه مطلب...
16 اسفند 1401 مشاهده 60 زمان

به گزارش  پایگاه روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران ، عباس زارع  مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران  در نشستی صمیمی با اعضای هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، از نزدیک دیداروگفتگو کرد.

این دیدار در راستای امر حسنه‌ مدرسه‌سازی، وکارهای ارزشمند برگرفته ازساخت فضاهای آموزشی در شهر تهران صورت گرفت.

عباس زارع خاطر نشان کرد؛ پروژه های مدرسه سازی دراستان با سرعت درحال انجام است ومجموعه نوسازی مدارس تمامی سعی و اهتمام خود را در تکمیل مدارس نیمه تمام و خدمت به فرزندان این مرزو بوم می کند.

گفتنی است، این دیداردرراستای تکمیل پروژه های خیرین تهران انجام گرفته است.

ادامه مطلب...
16 اسفند 1401 مشاهده 42 زمان

 عباس زارع مدیرکل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس استان تهران در پیامی فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان را تبریک گفت

به گزارش پایگاه روابط عمومی نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس استان تهران متن این پیام به شرح زیر می باشد:
نیمه شعبان به برکت میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج)، یکی از پر برکت ترین اعیاد مسلمانان و فرصت معنویِ ارزشمندی برای ارتباط با معبود در کسب برکات الهی است.
اینجانب ضمن تبریک و شادباش فرارسیدن نیمه شعبان، ولادت با سعادت حضرت صاحب الزمان(عج) و هفته سربازان گمنام آن حضرت، از درگاه خداوند متعال تعجیل در فرج مبارک ایشان را مسئلت نموده و امیدوارم در گام دوم انقلاب، در ظل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم و با تأسی از منویات و فرامین مقام معظم رهبری در سایه وفاق و همدلی آحاد جامعه، شاهد توفیقات روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه‌های بین المللی و ملی وهمچنین نوسازی مدارس باشیم.

ادامه مطلب...
15 اسفند 1401 مشاهده 59 زمان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران؛ به نقل از روابط عمومی سازمان نوسازی کل کشور، دهمین همایش و نمایشگاه ملی و سومین همایش بین المللی مدرسه ایرانی معماری ایرانی یکشنبه 14 اسفند با حضور مدیران و شرکت کنند گان در دانشگاه تربیت مدرس تهران شد.
سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، در راستای هویت بخشی به فضاهای آموزشی، با همکاری دانشجویان و اساتید معماری، جامعه مهندسین مشاور کشور و صاحب نظران در عرصه معماری کشور، همچون سنوات گذشته نسبت به برگزاری دهمین همایش و نمایشگاه ملی و سومین همایش بین المللی مدرسه ایرانی معماری ایرانی در تراز سند برنامه زیرنظام تأمین فضا، تجهیزات و فناوری و با اولویت مدیریت سبز در فضاهای آموزشی تربیتی و ورزشی، در اسفند ماه سال جاری اقدام نموده است.
بدین منظور با تشکیل شورای سیاست گذاری همایش و کمیته های علمی و اجرایی به تعیین سیاست ها و خط مشی ها و اجرایی نمودن آن گام نهاد و با ارسال فراخوان، از جامعه فرهیخته معماری کشور دعوت به عمل آورده است تا آثار خود را در 4 سطح 1) حرفه ای (که شامل آثار ارسالی سازمان و ادارات کل نوسازی مدارس و مهندسین مشاور بوده)، 2) بخش دانشجویی، 3) مدرسه های اجرا شده، 4) مقالات، به منظور شرکت در مسابقه و ارائه در همایش و نمایشگاه، ارسال نمایند. همچنین برای نخستین بار، بخش مستندنگاری نقادانه نیز که برای نخستین بار به بخش های مسابقه اضافه شده بود، به گوشه های موفق و ناموفق مدارس از نگاه بهره برداران پرداخت.
گفتنی است دهمین همایش و نمایشگاه ملی و سومین همایش بین المللی مدرسه ایرانی معماری ایرانی 14 اسفند باحضور یوسف نوری وزیر آموزش وپرورش، خان محمدی معاون عمرانی وزیر ورییس سازمان نوسازی کشورومدیران کل ادارات نوسازی کشور، ازجمله عباس زارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران، در سالن جابربن حیان دانشگاه تربیت مدرس تهران برگزار شد.

 

ادامه مطلب...
07 اسفند 1401 مشاهده 120 زمان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وروابط عمومی، مراسم بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روزمهندس باحضورخان محمدی معاون عمرانی وزیر ورییس سازمان نوسازی مدارس کشور، درارتباط تصویری با ادارات کل کشور ومعرفی مهندسین برتر نوسازی مدارس برگزارشد.

خان محمدی در این گردهمایی بیان داشت مهندسین سازمان نوسازی مدارس با اولویت قراردادن نیازهای جامعه تعلیم وتربیت،پیش بینی آینده، ذهن مهندسی، نگاه عالمانه وعاشقانه در عرصه مدرسه سازی عملکردی متفاوت دارند.

خان محمدی در سخنان خود در جمع مهندسین برتر مدرسه ساز کشور اظهار داشت ؛ مسئولیت خطیر ساخت وسازمدرسه وارتباط انسانی کار شما را با حساسیت همراه ساخته ودر این راه باید با عملکردی متفاوت وگامی فراترازعلم و دانش حرکت کنید.

در حاشیه این مراسم از مهندسین برتراداره کل استان نوسازی مدارس استان تهران توسط" دکترعباس زارع "مدیر کل ، تقدیر به عمل آمد.

ادامه مطلب...
06 اسفند 1401 مشاهده 66 زمان

همزمان با فرارسیدن سالروز تولد حضرت ابوالفضل العباس (ع) وروز جانباز،آیین گرامیداشت تجلیل از ایثارگران سازمان نوسازی مدارس کشور در مراسمی با حضور یوسف نوری وزیر آموزش وپرورش وخان محمدی رییس نوسازی مدارس کشور از ایثارگران اداره کل نوسازی مدارس کشور تجلیل شد.
به گزارش پایگاه روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، درمراسمی که به صورت ویدئوکنفرانس با حضور وزیر آموزش وپرورش ورییس سازمان نوسازی مدارس کشور برگزار شد،همزمان با تمامی ادارات نوسازی کشور، ازایثارگران گرانقدرشاغل در اداره کل نوسازی مدارس استان تهران با (حضور دکتر زارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران(تقدیر وقدردانی شد.

ادامه مطلب...
صفحه1 از14

nosazi

اداره کل نوسازی مدارس استان تهران

  • آدرس: خیابان ولی عصر بالاتر از میدان ونک کوچه شهید خلیل زاده پلاک 9
  • کدپستی : 1969754114
  • تلفن های تماس: 88779510- 88779511-88786841-88786842
  • پست الکترونیک روابط عمومی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

dresmap