• اداره كل نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس استان تهران، به عنوان نخستين دستگاه برتر استان تهران انتخاب شد

  اداره كل نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس استان تهران، به عنوان نخستين دستگاه برتر استان تهران انتخاب شد

  بيست و يكمين جشنواره شهيد رجايي استان تهران به ميزباني استانداري تهران و با حضور انصاري معاون رييس جمهور و رييس سازمان بیشتر
 • مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران: نخستین مدرسه کشور با «بهره‌وری سبز» در تهران راه‌اندازی شد

  مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران: نخستین مدرسه کشور با «بهره‌وری سبز» در تهران راه‌اندازی شد

  مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران گفت: نخستین مدرسه کشور با شاخص‌های بهره‌وری سبز در تهران بازطراحی و راه‌اندازی شد. بیشتر
 • با حضور دکتر جهانگیری؛ ۱۰ هزار کلاس درس جدید به صورت متمرکز در سراسر کشور به بهره‌برداری رسید

  با حضور دکتر جهانگیری؛ ۱۰ هزار کلاس درس جدید به صورت متمرکز در سراسر کشور به بهره‌برداری رسید

  به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، آئین افتتاح همزمان 10 هزار کلاس درس جدید در سراسر کشور به بیشتر
 • 1
 • 2
 • 3
اداره کل نوسازی مدارس استان تهران
مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با «احترام فرنو» خیر مدرسه ساز دیدار و گفت‌وگو کرد
منتشرشده در خیرین

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، خیرین مدرسه ساز جایگاه والایی در بین آحاد جامعه و همچنین فرهنگیان و مجموعه آموزش و پرورش دارند، لذا تکریم از این بلند همتان امری ضروری و همیشگی است.
علی شهری مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران با حضور در منزل خیر محترمه مدرسه ساز «احترام فرنو»، ضمن دیدار با ایشان، در خصوص موضوعات مختلف در حوزه مدرسه سازی به گفت‌و‌گو پرداخت.
سرکار خانم احترام فرنو از بنیانگذاران جامعه خیرین مدرسه ساز است که در کنار مرحوم دکتر حافظی در بیش از 20 سال پیش فعالیت مدرسه سازی و جامعه خیرین مدرسه ساز کشور را بنا نهادند.
او پس از فوت همسرش مدرسه‌ای در منطقه شهرقدس استان تهران بنا نهاد و پس از آن نیز در ساخت، جذب و هدایت خیرین به سمت مدرسه سازی نقش بسزایی داشت و دارد.
مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران به همراه معاون و کارشناسان مشارکت‌های مردمی این اداره کل با حضور در منزل این خیر نیک اندیش که همچنان از ارکان جامعه و مجمع خیرین مدرسه ساز هستند، از زحماتی که سالها در این عرصه کشیدند، تقدیر و تشکر کردند.

مدرسه 10 کلاسه بنیاد علوی در منطقه بهارستان استان تهران افتتاح شد
منتشرشده در خیرین

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران، در ادامه افتتاح مدارس نوساز در استان تهران، مدرسه 10 کلاسه بنیاد علوی در منطقه بهارستان از توابع استان تهران به بهره‌برداری رسید.

این آموزشگاه با 10 کلاس درس، 971 مترمربع زیربنا، 2606 متر مربع مساحت زمین در مهر 1398 آماده و در 12 آبان ماه 1398 به بهره‌برداری رسمی رسید.

این مدرسه با مشارکت بنیاد علوی و اعتبارات دولتی در منطقه آموزشی بهارستان2 شهرستان‌های استان تهران که از مناطق پر تراکم استان تهران است، احداث و در اختیار دانش‌آموزان دختر متوسطه دوم قرار گرفته است.

در مراسم بهره‌برداری از مدرسه فوق، علی شهری مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران، موسی برزگری مدیرعامل بنیاد برکت، مجتبی خانجانی فرماندار بهارستان و جمعی از معاونان اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، بنیاد برکت و اداره آموزش و پرورش بهارستان حضور داشتند.

در پایان نیز هدایای ویژه مقام معظم رهبری که از طرف بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی آماده شده بود، به دانش‌آموزان این مدرسه اهدا شد.

 • پیش فرض
 • عنوان
 • تاریخ
 • تصادفی
بارگزاری بیشتر کلید شیفت نگه دارید. تمامی خبرها

nosazi

اداره کل نوسازی مدارس استان تهران

 • آدرس: خیابان ولی عصر بالاتر از میدان ونک کوچه شهید خلیل زاده پلاک 9
 • کدپستی : 1969754114
 • تلفن های تماس: 88779510- 88779511-88786841-88786842
 • پست الکترونیک روابط عمومی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید