fa en
 • کسب رتبه دوم عملکرد سالانه مدیران نوسازی مدارس کشور توسط«عباس زارع» مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران

  کسب رتبه دوم عملکرد سالانه مدیران نوسازی مدارس کشور توسط«عباس زارع» مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران

 • بررسی پروژه‌های عمرانی نیمه تمام شهرستان های بهارستان ورباط کریم با حضور زارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران

  بررسی پروژه‌های عمرانی نیمه تمام شهرستان های بهارستان ورباط کریم با حضور زارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران

 • امضای تفاهم‌نامه مشارکت ساخت مدرسه ۹ کلاسه در شهر تهران، توسط خیر مدرسه ساز عباس ارضی سلطان

  امضای تفاهم‌نامه مشارکت ساخت مدرسه ۹ کلاسه در شهر تهران، توسط خیر مدرسه ساز عباس ارضی سلطان

 • پیام تسلیت مدیر کل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس استان تهران به مناسبت شهادت ناباورانه رییس جمهور وهمراهانش

  پیام تسلیت مدیر کل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس استان تهران به مناسبت شهادت ناباورانه رییس جمهور وهمراهانش

 • مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران خبر داد: نام‌گذاری یک مدرسه در تهران به نام «شهید جمهور»/ جاودانگی یاد و خاطره شهید دکتر رییسی برای دانش‌آموزان

  مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران خبر داد: نام‌گذاری یک مدرسه در تهران به نام «شهید جمهور»/ جاودانگی یاد و خاطره شهید دکتر رییسی برای دانش‌آموزان

 • برگزاری چهارمین جلسه برنامه ریزی در برگزاری بیست وششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تهران

  برگزاری چهارمین جلسه برنامه ریزی در برگزاری بیست وششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تهران

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
بهمن 1402
«استاندار تهران» از عملکرد اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران تقدیر کرد
منتشرشده در اخبار

 

 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس استان تهران، علیرضا فخاری استاندار تهران با ارسال نامه‌ای، از عملکرد اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران در تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های آموزشی تقدیر و تشکر کرد.

در متن این تقدیرنامه آمده است:

جناب آقای عباس زارع بیدکی مدیرکل محترم نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران

سلام علیکم

بی‌تردید عزت و سربلندی ایران عزیزمان مرهون رادمردانی است که در شکوفایی و بالندگی کشورشان خالصانه و صادقانه گام برداشته و همواره در هر زمان و هر مکان مایه افتخار و مباهات سرزمینشان هستند. بدینوسیله از زحمات ارزشمند جنابعالی و دیگر همکارانتان در تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و خدمت‌رسانی به مردم فهیم و انقلابی استان تهران همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام ا... دهه مبارک فجر تقدیر و تشکر نموده و نوفیق روزافزون شما را در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) در دولت مردمی از خداوند منان خواستارم.

علیرضا فخاری استاندار تهران

 
این
 
 
 
تبریک مدیرکل نوسازی ،توسعه وتجهیز مدارس استان تهران، به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت مهدی(عج) و هفته سربازان گمنام
منتشرشده در اخبار

مدیرکل نوسازی ،توسعه وتجهیز مدارس استان تهران، طی پیامی فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت مهدی(عج) و هفته سربازان گمنام را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس استان تهران، در متن پیام تبریک عباس زارع آمده است:خجسته باد میلاد نوری که سحر با شبنم لطفش بیدار می‌شود و خورشید در انتظار سلامش طلوع می‌‌کند.

او که هرگاه جمعه از راه می‌رسد، صاحبدلان، دل از دست می‌دهند و قرار از کف می‌نهند و قافله دل‌های بیقرار روی به قبله می‌کنند و آمدنش را به انتظار می‌نشینند و این انتظار چه زیبا و دلنشین است.

نیمه شعبان سالروز ولادت با سعادت و فرخنده امید دلها ، پیام آور صلح و آرامش و حافظ امنیت و سلامت آزادیخواهان و امیدی که همواره جامعه اسلامی را از گزند دشمنان محافظت نموده است. این ایام که به هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری شده، تداوم حرکت امنیت و ابزاری برای رسیدن به آرامش است.

اینجانب فرارسیدن خجسته میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت، ستاره سپهر ولایت، عدل گستر گیتی، امام المبین، حجت الله علی العالمین حضرت حجت بن الحسن العسکری را به مردم متدین ولایت مدار و همه منتظران آن حضرت تبریک عرض می نمایم و از خداوند متعال تعجیل در فرج مبارک آن حضرت، عزت و اقتدار روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسئلت دارم.

عباس زارع

تقدیر اعضای هیأت مدیره مجامع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران، ازمهندسان مدرسه ساز در روز مهندس
منتشرشده در اخبار

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، اعضای هیأت مدیره مجامع شهرستان های استان تهران، پنجم اسفند ماه به مناسبت روز مهندس، دردیدار صمیمانه ای با عباس زارع مدیر کل واعضای شورای معاونین در محل نوسازی مدارس استان تهران ، ازخدمات ارزنده مهندسان مجموعه نوسازی مدارس با اهدای گل قدردانی وتشکرکردند.

این دیدار با حضور عباس زارع مدیر کل، چگنی معاون اجرایی ونظارت، شیرزاده معاون فنی،مظلوم ساکی معاون مشارکت‌های مردمی، شریعتی رییس وپیروزان مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان تهران، واعضای هیئت مدیره مجامع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران صورت گرفت.

 اعضای هیأت مدیره مجامع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران ، ضمن قدردانی از فعالیت ها وتلاشهای مهندسین حوزه مدرسه سازی استان تهران وبه ثمر رساندن ۱۱۱ مدرسه در سال جاری، از جدیت وحس مسئولیت دکتر زارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران تقدیر و تشکر کردند و سال ۱۴۰۲ را در عرصه توسعه فضاهای آموزشی و پیشرفت عمرانی مدارس بی سابقه دانستند. 

دکتر زارع نیز از تعامل و همکاری اعضای هیأت مدیره مجامع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران با این اداره قدردانی کرد واز تلاشهای ایشان جهت جلب مشارکت های مردمی در حوزه مدرسه سازی تشکر کرد.

بازدیدخان محمدی معاون عمرانی وزیر ورییس سازمان نوسازی مدارس کشور از پروژه‌های عمرانی در حال احداث مناطق ۱۶-۱۸-۱۹ شهر تهران ولزوم مقاوم سازی مدارس فرسوده
منتشرشده در اخبار

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس استان تهران، حمیدرضا خان محمدی، معاون عمرانی وزیر ورییس سازمان نوسازی مدارس کشور ،با همراهی زارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران و اعضای شورای معاونین از وضعیت پروژه‌های آموزشی و پرورشی در حال احداث مناطق ۱۶-۱۸-۱۹ شهر تهران بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید که همزمان با روز مهندس برگزار شد، باهمت و تلاش جهادی مهندسان استان تهران، پروژه‌های عمرانی تا پایان سال ۱۴۰۲ تکمیل و به بهره برداری رسیدند.

در این بازدید از مقاوم سازی مدرسه خیری ساغرچی  نیز بازدید به عمل آوردند،در این خصوص پس از شناسایی مدارس پرخطر  در شهر تهران ،ضرورت اقدام برای مقاوم‌سازی و تجهیز مدارس فرسوده مورد توجه قرار گرفت.
خان محمدی در این بازدید تاکید کردند؛ با توجه به شرایط فضای آموزشی در استان تهران مقاوم سازی مدارس در دستور کار اداره کل نوسازی مدارس استان تهران قرار گیرد، زیرا مقاوم سازی مدارس باعث تامین ایمنی جانی دانش آموزان عزیز و کادر تعلیم وتربیت آموزش وپرورش در مدارس می‌شود،
ایشان بیان داشت: مقاوم سازی مدارس فرسوده برآیند هایی همچون حفظ سرمایه های ملی ، افزایش میزان عمر مفید مدارس، حفظ محیط زیست، صرفه جویی در هزینه هاو زمان  را در پی خواهد داشت.
رییس سازمان نوسازی مدارس کشور ،همچنین به لزوم فرهنگ سازی در جامعه و افزایش آگاهی مردم نسبت به مقاوم سازی مدارس، و اهمیت کاهش خطرات طبیعی همچون زلزله را مورد تاکید قرار داد.
اهتمام سازمان نوسازی مدارس براین است که در یک پروسه زمانی عملیات بهسازی لرزه‌ای ومقاوم سازی فضاهای آموزشی در استان شروع شود.

تقدیر خان‌محمدی معاون عمرانی وزیر از عباس زارع مدیر کل نوسازی ،توسعه وتجهیز استان تهران
منتشرشده در اخبار

به گزارش اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران، حمیدرضا خان محمدی معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور ، در اختتامیه گردهمایی مدیران کل نوسازی مدارس کشور در مشهد مقدس با بیان اینکه خدا را شاکریم که در ایام نیمه شعبان در کنار آقا علی بن موسی رضا توفیق پیدا کردیم که در کنار یکدیگر جمع شویم و تجدید عهد کنیم تا برای سرفرازی فرزندان عزیز ایران بیش از پیش بکوشیم، اظهار داشت: آموزش و پرورش هدف غایی و رسالت محوری  ائمه اطهار بوده است و ما فرصت سازان آینده سازان ایران عزیز هستیم.

خان محمدی ضمن تشکر از جمع بندی کمیسیون ها، اذعان داشت: بحث صنعتی سازی خراسان رضوی و مقاوم سازی تهران، کانون تربیت و پیشرفت محله قم، معماری ایرانی اسلامی هرمزگان، نرم افزاری گلستان، سازگاری با محیط و اقلیم لرستان، اعتبارات استان مرکزی، خراسان جنوبی ارزان سازی و همه دستاوردهای مهم استان ها اتفاقات خوب و رو به جلویی در حال رخ دادن است، و با همت بیشتر ان شالله به سرانجام خواهد رسید.
 خان محمدی در این خصوص از تلاشهای مدیران استانها جهت استفاده از ظرفیت های جهادی وتجلی مردمی سازی آنان تقدیر و تشکر کرد.
همچنین از عباس زارع مدیر کل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس استان تهران،جهت راه اندازی ساختمان مرکزی باشگاه دانش پژوهان جوان وآماده سازی و بهره برداری نخستین مدرسه به نام شهید سید رضی موسوی تقدیر و تجلیل کرد.
 
وی در پایان با بیان اینکه خداوند متعال را شاکریم که با همراهی و حمایت های همه جانبه ی دولت محترم و نیک اندیشی مردم عزیزمان ، در ایام پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، ۴۰۰۰ کلاس درس به آینده سازان عزیز میهن مان تقدیم کردیم.
تقدیر دکتر زارع مدیر کل از مهندسین حوزه های مختلف اداره کل نوسازی ،توسعه وتجهیز مدارس استان تهران در روز مهندس
منتشرشده در اخبار

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس استان تهران ، دکتر عباس زارع مدیر کل ، با اهدای لوح تقدیر و گل از مهندسین واحدهای مختلف اجرائی، عمرانی، نظارتی ،فنی وآی تی به مناسبت ۵ اسفند، روز مهندس تقدیر و قدردانی نمود.

زارع در این لوح بر نقش سازنده و اساسی مهندسین در جهت توسعه فضاهای آموزشی و عمرانی مدارس توسط مهندسان و رسیدن به توسعه محوری ، اشاره کرد.
مدیر کل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس استان تهران، انسجام علمی و انضباط کاری، اخلاق مداری و برنامه ریزی منسجم با تکیه بر توانمندی و خلاقیت و نوآوری را در جهت پیشبرد اهداف توسعه پایدار از سوی مهندسین مهم تلقی نموده و بر نقش محوری مهندسان  این اداره کل بر شکوفائی و توسعه ۱۱۱ فضای آموزشی سال ۱۴۰۲ در استان تهران  اشاره نمودند.
گفتنی‌ست در این مراسم از مهندسین پیشکسوت و بازنشسته نیز همزمان تقدیر به عمل آمد.
به مناسبت روز مهندس، عباس زارع مدیر کل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس استان تهران در پیامی از تلاش‌ها و خدمات مهندسان مدرسه ساز تقدیر کرد
منتشرشده در اخبار

 به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس استان تهران، عباس زارع مدیر کل در این پیام گفت: مهندسان  مدرسه سازبا دانش، تخصص و مسئولیت‌پذیری خود، نقش مهمی در توسعه و بهبود زیرساخت‌های عمرانی، فضا سازی مدارس، وتوسعه نظام آموزشی دارند.

 این مهندسان با ابتکار و نوآوری، مشکلات و چالش‌های عمرانی مدارس را حل کرده و به ارتقای کیفیت آموزشی در نظام تعلیم وتربیت کمک می‌کنند.
وی افزود:  این اداره کل ، به عنوان تنها دستگاه دولتی نظارتی واجرایی، در زمینه نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس در استان تهران ، همواره از مهندسان خود حمایت کرده و از آن‌ها به عنوان سرمایه انسانی ارزشمند قدردانی می‌کند.

سازمان نوسازی ،توسعه وتجهیز مدارس کشور نیزبا ارائه برنامه‌ها و طرح‌های جامع و استراتژیک، سعی دارد تا مهندسان حوزه مدرسه سازی  را در انجام وظایف و مأموریت‌های خود یاری دهد و از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های آن‌ها بهره‌مند شود

زارع در پایان پیام خود، به تمامی مهندسان مدرسه ساز کشور تبریک گفت و از خداوند متعال برای آن‌ها سلامتی، موفقیت و توفیق روزافزون خواستار شد

روز خوب شهریار / افتتاح ۱۰ پروژه آموزشی، پرورشی ورزشی در شهریار استان تهران توسط وزیر محترم آموزش و پرورش
منتشرشده در اخبار

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس استان تهران، همزمان با سومین روز از دهه فجر آیین افتتاح مدرسه انقلاب در دبیرستان عفتیه سعیدآباد شهریار با حضور وزیر آموزش و پرورش، معاون آموزش دوره متوسطه وزارت آموزش و پرورش، معاون فنی نظارتی سازمان نوسازی مدارس کشور ، مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران،  مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، فرماندار شهریار و جمعی از مسوولان شهری برگزار شد.

رضامراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش در آیین افتتاح  ۱۰ طرح آموزشی در شهرستان شهریار که به طور همزمان در مدرسه شهید حسین رضایی روستای دهشاد بالا برگزار شد، اظهار کرد: شهرستان شهریار بزرگترین منطقه آموزشی کشور است و حدود ۱۸۰ هزار دانش آموز دارد و تلاش می‌کنیم سطح آموزشی را به استانداردهای ملی برسانیم.
 
وی گفت: در سال ۱۴۰۲ تعداد ۱۱۱ مدرسه در استان تهران ساخته شد و این مسیر در جهت رفع کاستی‌ها ادامه دارد. 
 
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به افتتاح مدرسه انقلاب در سعیدآباد شهریار افزود: دانش آموزان اتحادیه انجمن‌های اسلامی در این مدرسه وقایع قبل و دوران انقلاب و آینده پیش رو را ترسیم کرده و این کارها به دیگر نقاط معرفی می‌شود.
 
صحرایی ادامه داد: در سال تحصیلی پیش رو سهمیه بیش‌از ۳ هزار نیروی انسانی به استان تهران داده شد و این روند سال بعد ادامه دارد و در سطح کشور نیز امسال ۵۰ هزار استخدام نیروی انسانی داشتیم که سال بعد به ۷۲ هزار نفر خواهد رسید.
 
همچنین افتتاح طرح کشوری ماهر در سالن ورزشی شهید یداللهی شهرک شاهد از دیگر برنامه‌های امروز با حضور وزیر آموزش و پرورش در شهریار بود.
آیین افتتاح ۹۵۰ پروژه آموزشی و پرورشی در سراسر کشور/ سهم استان تهران ۱۱۱پروژه و ۱۲۷۳ کلاس درس در قالب ۱۶۲۰۵۰ متر مربع
منتشرشده در اخبار

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی ،توسعه وتجهیز مدارس استان تهران ، همزمان با چهل وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، آیین بهره‌برداری همزمان 950 فضای آموزشی و پرورشی در سراسر کشور صورت گرفت.
در این مراسم نمادین، همزمان با فرارسیدن دهه مبارک فجر، تحویل همزمان 950 فضای آموزشی و پرورشی شامل چهار هزار کلاس درس با زیربنای 520 هزار متر مربع و با هدف استفاده 96 هزار دانش‌آموز به بهره‌برداری  رسید.
رضا مراد صحرایی در این آیین گفت: هدیه ویژه رییس جمهور به شهرستان بشاگرد  بی سابقه است ، این مایه مباهات بوده که رییس جمهور کشور نقطه تمرکز خود را منطقه محروم کشور قرار می دهد، قوی شدن منطقه محروم یک راهبرد ویژه مدیریتی است .
وی با بیان اینکه عدالت موتور محرکه برای تمام فعالیتهاست، افزود:  این موضوع که این دولت قریب به 6 هزار و 750 مدرسه به دانش آموزان تقدیم کرده نشان از تلاش شبانه روزی دولت برای تحقق عدالت می باشد.
وزیر آموزش و پرورش همچنین تصریح کرد: رییس جمهور از خیرین که درانقلاب مدرسه سازی نقش داشتند قدردانی ویژه ای کرده، در این دولت 31 هزار و 877 کلاس درس در راستای عدالت آموزشی به دانش آموزان تقدیم شده است.
صحرائی با اشاره به اینکه  41 هزار میلیارد تومان سهم ما از منابع دولت و خیرین برای ساخت این فضاهای آموزشی می باشد، گفت: بیش از 60 درصد این پروژه ها در روستا ها بوده و فرزندان روستاها  در کانون توجه دولت هستند.

حمیدرضا خان‌محمدی رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در این مراسم اظهار کرد، امروز دولت سیزدهم رویکرد ویژه‌ای در بخش مدرسه‌سازی در پیش گرفته است و به حول و قوه الهی بیش از چهار هزار کلاس درس در کشور در ایام مبارک دهه فجر به دانش‌آموزان عزیز هدیه داده خواهد شد.»
خان‌محمدی ادامه داد: «به صورت کلی 6500 میلیارد تومان اعتبار جهت تحویل این 950 فضای آموزشی و پرورشی در دهه مبارک فجر تخصیص یافته‌ است.»
استان تهران نیز همزمان با سراسر کشور آیین افتتاح و بهره‌برداری ۱۱۱پروژهآموزشی وپرورشی را در محل هنرستان نوساز حضرت خدیجه (س) واقع  در منطقه ۱۸ تهران با حضور جمعی از مسئولان برگزار کرد.
  دکتر زارع مدیر کل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس استان تهران در این مراسم بیان داشت؛ به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  از ۶۵۵۰ مدرسه دولتی در استان تهران تعداد ۴۹۴۳ مدرسه با ۶۲۳۰۸ کلاس درس در ۳۴۸۳۰۰۵ متر مربع فضای آموزشی بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ساخته شده است که ۶۵ درصد از ساخت مدارس را شامل می‌شود .
زارع تصریح کرد؛ اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان تهران در سال جاری ۱۱۱ مدرسه، با ۱۲۷۳ کلاس درس در۱۶۲۰۵۰ متر مربع فضای آموزشی جدید را به دانش آموزان عزیزاستان تحویل داده است .
مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران اشاره کرد:از ابتدای سال جاری تا ۱۲ بهمن ماه،  مهندسان نوسازی مدارس استان تهران ، به ازای هر روز ۵۰۷ متر مربع فضای آموزشی رابه آموزش و پرورش  تحویل داده‌اند و با همت شبانه روزی کارکنان خدوم اداره کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان تهران، سرانه دانش آموزی در استان از ۳/۸ متر مربع به ازای هر دانش آموز به ۴/۷۴ متر مربع رسیده است.
به طوری که در دولت مردمی سیزدهم ساخت ۲۱۸۲ کلاس درس طی ۲ سال در استان تهران صورت گرفته است.


این مقام مسئول اذعان داشت:  برحسب نیاز، اولویت در ساخت را خصوصاً در شهر تهران تخریب و بازسازی مدارس فرسوده قرار داده‌ایم.
در این راستا حدود ۵۰۰ کلاس درس که نیازمند بازسازی و مقاوم سازی بود را به چرخه آموزش برگرداندیم و در سال آتی با یاری خداوند مقاوم سازی مدارس را در نقشه راه اداره کل ترسیم کرده‌ایم که قابل ذکر است در حال حاضر زمان ساخت پروژه ها کمتر از دوسال می باشد.
دکتر عباس زارع در مراسم آیین افتتاح ۹۶۰پروژه آموزشی کشور بیان داشت؛ اجرای یک میلیون متر مربع آسفالت و ایزوگام در مدارس استان در قالب ۷۵۵ مدرسه از اقداماتی  است که در سال جاری تاکنون محقق شده است. همچنین از اول سال تا ۱۳ بهمن روزانه ۳۱۲۵متر مربع، آسفالت و ایزوگام مدارس در این استان تصورت گرفته شده است. 

زارع در خصوص تجهیز مدارس گفت : حدود ۸۵ میلیارد تومان تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی و هنرستانی در سال جاری خریداری شده که حدود ۵۰ میلیارد تومان تجهیزات هنرستانی بر اساس نیاز  آموزش و پرورش اولویت بندی و به هنرستان ها ارسال گشته است.
زارع گفت: تمام این اقدامات و دستاوردهای خوب به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و حمایت دولت سیزدهم و همکاری  استاندار، سازمان برنامه و بودجه ، مجلس شورای اسلامی وسازمان نوسازی مدارس کشور بوده است.
مدیر کل نوسازی ،توسعه وتجهیز مدارس استان تهران در خصوص خیرین مدرسه ساز عنوان کرد، نهاد مردمی خیرین مدرسه ساز، در کنار ما همواره یاریگر ما هستند و این چیدمان را ما در هیچ جای دنیا نداریم و می‌بایست با تمام وجود این انسجام را حفظ کنیم.

وی گفت؛ حدود ۳۰ درصد فضای آموزشی تحویلی استان تهران ,با مشارکت خیرین نیک اندیش و ۷۰ درصد از اعتبارات دولتی، با نظارت ۱داره کل نوسازی مدارس استان ساخته شده است.


هنرستان حضرت خدیجه واقع در منطقه ۱۸ یکی از مدارس تحویلی امسال است  که با زیربنایی حدود ۴۰۰۰ متر مربع با ۱۰ کلاس درس و ۹ فضای کارگاهی ورزشی و سالن چند منظوره، تحویل دانش آموز دانش آموزان گردید. این هنرستان ، هنر آموزان دختر را دررشته‌های طراحی دوخت، تربیت بدنی و فتوگرافی را آموزش میدهد.
امسال اداره کل نوسازی مدارس استان تهران در منطقه ۱۸ تهران ۴ مدرسه با ۴۶ کلاس درس در حدود ۸۴۵۰ متر مربع به بهره‌برداری رسانده است.
این مراسم در استان تهران با حضور قفلی رییس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور،جوهری معاون استاندار، راشکی معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمان نوسازی مدارس کشور، زارع مدیر کل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس استان تهران،کریمیان مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران، بنی آدم رییس مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران،جعفری مدیر عامل جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور وجمعی از مسئولان کشوری واستانی برگزار شد.

پیام تبریک مدیر کل نوسازی ،توسعه وتجهیز مدارس استان تهران به مناسبت ایام الله دهه فجر
منتشرشده در اخبار
 
 
 
عباس زارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران  در پیامی فرارسیدن ایام الله دهه فجر را به هموطنان و کارکنان اداره کل تبریک گفت.
به گزارش  روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران ، متن کامل این پیام به شرح ذیل است:
 
بسم‌الله الرحمن الرحیم
سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) و آغاز دهه مبارک فجر فرصتی است تا ۴۵ سال عزت و سرافرازی ملت شریف ایران را به همه هموطنان عزیزم بهخصوص کارکنان پرتلاش خود در خانواده بزرگ  نوسازی مدارس استان تهران، تبریک و تهنیت عرض نمایم.
پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی زمینه خوداتکایی و باور به توانمندی جوانان ایرانی را ایجاد کرد که  در سال جاری ، ساخت و بهرهبرداری از 111 پروژه آموزشی وپرورشی  در قالب 1273, کلاس درس162000متر مربع در سطح استان تهران، یکی از این موارد است. 
این پروژه های عمرانی که به همت و تلاش متخصصان و مهندسان ایرانی ساخته شده است، نشان از عزم و اراده ملت ایران برای پیشرفت و  توسعه وآبادانی کشور دارد.
امروز اداره کل نوسازی مدارس استان تهران, با انجام بیش از 8 کلاس درس در هر روز، نقشی حیاتی در شبکه آموزشی استان تهران ایفا میکند و به عنوان یک نماد از توسعه و پیشرفت آموزش کشور، قرار دارد.
 بی شک، این دستاورد بزرگ، حاصل تلاش شبانه روزی و مجاهدتهای خستگیناپذیر همه کسانی است که در مجموعه مدرسه سازی، از بدو انقلاب تاکنون، نقشآفرینی کرده اند.
در آستانه چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر، بار دیگر عهد و پیمان میبندیم که با تمام توان در جهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و ارائه خدمات بهتر به مردم شریف ایران تلاش کنیم.
از خداوند متعال عزت و سربلندی ایران و توفیق خدمت در راستای پاسداشت ارزشهای بزرگ انقلاب اسلامی را خواستارم.

nosazi

اداره کل نوسازی مدارس استان تهران

 • آدرس: خیابان ولی عصر بالاتر از میدان ونک کوچه شهید خلیل زاده پلاک 9
 • کدپستی : 1969754114
 • تلفن های تماس: 88779151
 • پست الکترونیک روابط عمومی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

dresmap