تفاهم نامه احداث بزرگترين مجتمع آموزشي و ورزشي خيرساز كشور در تهران به نام سردار سپهبد شهيد قاسم سليماني امضا شد

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس استان تهران، بزرگترين مجتمع آموزشي و ورزشي خيرساز كشور در شهرتهران به نام سردار سپهبد شهيد قاسم سليماني احداث و مزين خواهد شد.

اين مجتمع آموزشي در منطقه ١٥ آموزش و پرورش شهرتهران، توسط يكي از خيرين نيك انديش مدرسه ساز و در مكاني احداث خواهد شد كه تراكم دانش آموزي بسيار بالايي دارد.

اين مجتمع آموزشي و ورزشي داراي پنج مدرسه [تمام مقاطع تحصيلي]، مجتمع ورزشي با پيش بيني سالن و استخر، نمازخانه، آزمايشگاه و سالن اجتماعات از جمله ساختمانهايي است كه در اين فضاي آموزشي احداث خواهد شد.

زمين اين مجتمع آموزشي بيش از ١٢ هزار متر مربع است در نوع خود به عنوان يك الگو در كشور خواهد بود.

بر اساس توافقات انجام شده مقرر است تا با هماهنگي خانواده سردار سپهبد شهيد قاسم سليماني و با حضور دكتر حاجي ميرزايي وزير آموزش و پرورش، دكتر رخشاني مهر معاون وزير و رييس سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس كشور و مسئولان عالي استاني و كشوري مراسم آغاز عمليات احداث اين مجتمع آموزشي انجام خواهد شد.

هزينه ساخت اين مجتمع آموزشي كه به نام سردار سپهبد شهيد قاسم سليماني مزين خواهد شد، با برآورد اوليه ٤٠ ميليارد تومان و توسط يكي از خيرين گرانقدر مدرسه ساز تهراني پرداخت خواهد شد.

علي شهري مديركل نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس استان تهران با حضور در دفتر كار اين خير نيك انديش، تفاهم نامه ساخت بزرگترين مجتمع آموزشي كشور با پنج مدرسه و فضاهاي ورزشي در شهرتهران را به امضا رساند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 01 بهمن 1398 ساعت 12:28
  • اندازه قلم

nosazi

اداره کل نوسازی مدارس استان تهران

  • آدرس: خیابان ولی عصر بالاتر از میدان ونک کوچه شهید خلیل زاده پلاک 9
  • کدپستی : 1969754114
  • تلفن های تماس: 88779510- 88779511-88786841-88786842
  • پست الکترونیک روابط عمومی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید