fa en
23 ارديبهشت 1401 مشاهده 36 زمان

مدیر کل نوسازی مدارس جناب مهندس حسین پور بهمراه معاون و سرناظرین ابنیه و تاسیسات از چهارده  مدرسه در حال ساخت شهرستاهای رباط کریم و بهارستان بازدید نمودند.

در این بازدید مدیران آموزش و پرورش شهرستانهای مذکور مهندس حسین پور را همراهی نمودند.

لازم بذکر است تا مهرماه سال جاری تعداد 45 کلاس درس در قالب 5 مدرسه در شهرستان رباط کریم و 92 کلاس درس در قالب 8 مدرسه در شهرستان بهارستان تکمیل و تحویل آموزش و پرورش این شهرستانها قرارخواهد گرفت.

ادامه مطلب...
17 فروردين 1401 مشاهده 92 زمان

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، از همکارانی که در سال 1400به افتخار بازنشستگی نائل شده اند، توسط مهندس حسین پورمدیر کل نوسازی مدارس استان تهران تقدیر بعمل آمد.

ادامه مطلب...
22 تیر 1400 مشاهده 471 زمان

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران معاونین عمرانی و آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش امروز دوشنبه ۲۱ تیر ماه از مجتمع تازه تاسیس هیئت امنایی حیات طیبه منطقه ۱۰ تهران بازدید کردند. در این بازدید سرکار خانم حکیم زاده، رخشانی مهر رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور، حسین پور مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران، ارغوانی رئیس آموزش و پرورش منطقه ۱۰  و فروتن مدیر مجتمع نیز حضور داشتند.

این مجتمع که سوم خرداد ماه امسال همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر افتتاح گردیده، واقع در منطقه ۱۰ آموزش و پرورش شهر تهران و بازیربنای ۱۳۵۰۰مترمربع می باشد.
مجتمع حیات طیبه دارای ۵۲ کلاس درس، یک کارگاه، ۲۳ فضای اداری، ۷ آزمایشگاه، ۲ نمازخانه، یک سالن ورزشی و کتابخانه ای مجهز می باشد.
معاون آموزش ابتدایی در خلال این بازدید در اهمیت احداث مجتمع های آموزشی گفت: فضای فیزیکی می تواند تاثیر بسزایی در کلیه فرایند های تعلیم و تربیت داشته باشد. فضا می تواند یک عامل مشوق یا بازدارنده برای یادگیری،مهارت های ارتباطی، اجتماعی و تربیتی باشد.
معاون عمرانی وزیر با تاکید بر تجهیز مجتمع مذکور همانند فضاهای دانشگاهی از سرکار خانم حکیم زاده جهت افتتاح مجتمع های مشابه در استانهای اردبیل، کرمان، مازندران و گلستان دعوت نمودند.
ادامه مطلب...
02 تیر 1400 مشاهده 396 زمان

ظهر امروز چهارشنبه دوم تیر ماه با حضور مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز  مدارس استان تهران، معاون اجرایی،سرناظرین و ناظرین اداره کل  از مدارس در حال ساخت منطقه ۱۸ آموزش و پرورش بازدید به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و‌تجهیز مدارس استان تهران در این بازدید مهندس حسین پور از روند اجرایی پروژه های خیری- مشارکتی این منطقه بازدید بعمل آوردند.
ایشان از مدارس خیرساز:
۱- زنده یاد عسگری شیرازی 
۲-کبیری 
بازدید بعمل نمودند.
ادامه مطلب...
25 خرداد 1400 مشاهده 414 زمان

صبح امروز سه شنبه ۲۴ خرداد ماه با حضور مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز  مدارس استان تهران، معاون اجرایی،سرناظرین و ناظرین اداره کل ، مدیریت آموزش و پرورش منطقه ۱۷ شهر تهران جناب اقای نوبخت و خیرمدرسه ساز جناب آقای دکتر اسدی لاری  از مدارس در حال ساخت منطقه ۱۷ آموزش و پرورش بازدید به عمل آمد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و‌تجهیز مدارس استان تهران در این بازدید مهندس حسین پور از روند اجرایی پروژه های خیری- مشارکتی این منطقه بازدید نمودند.
 
ایشان از مدارس خیرساز:
۹ کلاسه زنده یاد محمد حسین اسدی لاری
 
۹ کلاسه زنده یاد زینب اسدی لاری 
 
۱۲ کلاسه طرح یاران 
 
بازدید بعمل آوردند.
ادامه مطلب...
11 خرداد 1400 مشاهده 338 زمان

صبح امروز سه شنبه ۱۱ خرداد ماه با حضور مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز  مدارس استان تهران، معاون اجرایی،سرناظرین و ناظرین اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش منطقه ۸  شهر تهران سرکار خانم‌مینو زمان از مدارس در حال ساخت منطقه ۸ آموزش و پرورش بازدید به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و‌تجهیز مدارس استان تهران در این بازدید مهندس حسین پور از روند اجرایی پروژه های خیری- مشارکتی و دولتی این منطقه بازدید نمودند.
ایشان از مدارس :
 بهار( خیری خانم بختیاری) 
میثم (خیری دکتر سعیدی)
خیری سیاوش زرازوند شماره ۴
عترت، نورعلی امیری، راه حق، مولود، حضرت زینب و سالن ورزشی شهید نیکوکار بازدید
 بعمل آوردند.
ادامه مطلب...
09 خرداد 1400 مشاهده 316 زمان

 صبح امروز یکشنبه ۹ خرداد ماه با حضور مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز  مدارس استان تهران، معاون اجرایی،سرناظرین و ناظرین اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش منطقه ۶  شهر تهران از مدارس در حال ساخت منطقه ۶ آموزش و پرورش بازدید به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و‌تجهیز مدارس استان تهران در این بازدید مهندس حسین پور از روند اجرایی پروژه های خیری- مشارکتی و دولتی این منطقه بازدید نمودند.
ایشان از موزه مدرسه دبیرستان ماندگار البرز  و همچنین از مدرسه خیری- مشارکتی قادری بازدید 
 بعمل آورده و در جلسه ای که با حضور مدیریت محترم آموزش و پرورش منطقه ۶ برگزار گردید از مشکلات فضاهای آموزشی منطقه مطلع و دستور مرتفع نمودن آنها را صادر نمودند.
ادامه مطلب...
05 خرداد 1400 مشاهده 454 زمان

صبح امروز چهارشنبه ۵ خرداد ماه با حضور مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز  مدارس استان تهران، معاون اجرایی،سرناظرین و ناظرین اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش و معاونت پشتیبانی منطقه ۵ شهر تهران از مدارس در حال ساخت منطقه ۵  آموزش و پرورش بازدید به عمل آمد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و‌تجهیز مدارس استان تهران در این بازدید مهندس حسین پور از روند اجرایی پروژه های خیرساز، مشارکتی و دولتی این منطقه بازدید نمودند.
ایشان در این بازدید از مدارس خیری مشارکتی و دولتی:
۱-توسعه مدرسه رازی با زیربنای ۶۴۰ متر مربع با پیشرفت فیزیکی ۷۰٪
۲-مدرسه خیری زنده یاد خرسندنیا
با زیربنای ۱۳۵۰ متر مربع با پیشرفت فیزیکی ۹۴٪
۳-مدرسه خیری پیام -مداحی با زیربنای ۱۲۵۰ مترمربع با پیشرفت فیزیکی ۹۴٪
۴-مدرسه خیری -مشارکتی بانو معتمدی با زیربنای ۲۳۰۰ متر مربع با پیشرفت فیزیکی ۸۰٪
۵-مدرسه خیری -مشارکتی یکرنگ با زیربنای ۲۳۰۰مترمربع با پیشرفت ۸۰٪
۶-مقاوم سازی مدرسه ابوذر با زیربنای ۲۷۰۰مترمربع با پیشرفت فیزیکی ۷۵٪
۷-مدرسه شهید باقری
بازدید بعمل آورده و ابراز امیدواری کردند مدارس فوق طی دو مرحله در تیرماه و شهریور ماه آماده تحویل به اموزش و پرورش منطقه ۵ گردد.
ادامه مطلب...
04 خرداد 1400 مشاهده 246 زمان

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان تهران علیرضا منادی رئیس کمیسیون آموزش ، تحقیقات و‌فتاوری مجلس شورای اسلامی  در آیین افتتاح مجتمع دکتر نصیری در منطقه 10 شهر تهران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس گفت مدرسه محل تربیت کسانی است که حماسه آفریدند وخرمشهر را آزاد کردند.

وی با اشاره به جایگاه بالای علمی ایران در جهان گفت: طبق اعلام مجله نیوساینتیست ایران در ۳۰ سال گذشته به اندازه سیصد سال رشد علمی داشته و دیگر کشوری جهان سومی محسوب نمیشودو چنانچه مانع تراشی نشود در آینده نیز شاهد رشد علمی خوبی در کشور خواهیم بود.
ادامه مطلب...
صفحه1 از9

nosazi

اداره کل نوسازی مدارس استان تهران

  • آدرس: خیابان ولی عصر بالاتر از میدان ونک کوچه شهید خلیل زاده پلاک 9
  • کدپستی : 1969754114
  • تلفن های تماس: 88779510- 88779511-88786841-88786842
  • پست الکترونیک روابط عمومی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

dresmap