علي شهري: نيازمند مساعدت رسانه ها در ترويج كار مقدس مدرسه سازي هستيم

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس استان تهران، نشست ویژه مدیران‌کل نوسازی مدارس استان‌ها با موضوع آشنایی با مباحث رسانه‌ای، تکنیک‌های مصاحبه، اصول رفتار در شبکه‌های اجتماعی و برندینگ شخصی مدیران با حضور برخی اساتید دانشگاه برگزار شد.

علی شهری مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران در این جلسه خدمت در نظام تعلیم و تربیت و فعالیت درحوزه مدرسه‌سازی را امری مقدس و پسندیده برشمرد و کار در این حیطه را دارای حساسیت‌های زیاد از بُعدهای مختلف دانست.

وی گفت: روابط عمومی و رسانه به عنوان یک ابزار باید دارای دو ویژگی برای هر دو طرف باشد، یکی مطمئن بودن و بالابودن ضریب اطمینان به رسانه در رعایت صداقت و امانت و دیگر اینکه این پل ارتباطی باید دوطرفه باشد و خواسته‌ها و مطالبات و بازخوردها را نیز با یک روش نظام‌مند به مدیر سازمان انتقال دهد و توجه به این دو موضوع کلیدی، محور ارتباط گرفتن مدیران با رسانه‌ها باشد.

وی به اهمیت کار در حوزه ساخت مدارس تاکید کرد و گفت: ادارات کل نوسازی مدارس با توجه به حجم بالای فعالیت‌هایی که انجام می‌دهند به شدت نیازمند توسعه ارتباطات رسانه‌ای و ترویج و توسعه کار مقدس مدرسه‌سازی هستند تا بتوانند رسالت و اقدامات سازمان را به خوبی به جامعه مخاطبین خود و عموم مردم معرفی کنند.

موضوع رسانه، شبكه هاي اجتماعي و برندينگ محور اصلي نشست مديران كل نوسازي مدارس استانهاي كشور بود.

اساتيد حوزه رسانه و دانشگاه در اين نشست مطالب خود را بيان كردند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

nosazi

اداره کل نوسازی مدارس استان تهران

  • آدرس: خیابان ولی عصر بالاتر از میدان ونک کوچه شهید خلیل زاده پلاک 9
  • کدپستی : 1969754114
  • تلفن های تماس: 88779510- 88779511-88786841-88786842
  • پست الکترونیک روابط عمومی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید