fa en

سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی از فعالیت‌های جهادی «نوسازی مدارس استان تهران» تقدیر کرد مطلب ویژه

  • دوشنبه, 15 آبان 1402 08:28
  • منتشرشده در اخبار
  • خواندن 158 دفعه
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران با اهدای لوح سپاس، از تلاش‌ها و فعالیت‌های جهادی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران قدردانی کرد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران، سیدمحمدرضا گلدانی رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران با اهدای لوح سپاس از زحمات و تلاش‌های دکتر عباس زارع، مدیرکل و مجموعه نوسازی مدارس استان تهران تقدیر و تشکر کرد.
 
در بخشی از این پیام به مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران آمده است: 
استان تهران در بین استان‌های سراسر کشور بیشترین تعداد کلاس درس تحویلی را در مهرماه 1402 داشته است و این امر به جز با تلاش و فعالیت مستمر و جهادی امکان‌پذیر نبوده است که از جنابعالی و سایر همکاران گرانقدرتان در اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران صمیمانه تشکر و برایتان عزت و سعادتمندی آرزو دارم.
فراموش نمی‌کنیم، از جمله دستگاه‌های اجرایی استان تهران که مصوبات سفر ریاست محترم جمهوری کشورمان به شهرستان‌های استان تهران را با دقت و سرعت عملیاتی کرده است، "نوسازی مدارس" بود که باعث شد تا طعم شیرین خدمت دولت مردمی برای مردم استان تهران نمایان‌تر گردد؛ که بدینوسیله به عنوان بخشی از دولت خدمتگزار، از جنابعالی و سایر همکارانتان نهایت تشکر و قدردانی را دارد.
*اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران در سال 1402 و هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی جدید، تعداد 100 پروژه آموزشی و پرورشی با 1142 کلاس درس و زیربنایی بالغ بر 143000 مترمربع را احداث و تحویل ادارات آموزش و پرورش داده است تا حدود 35000 دانش‌آموز مهر امسال را در مدارس نوساز و استاندارد آغاز کنند.
*همچنین، هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی جدید، ریاست محترم جمهوری کشورمان با حضور در یکی از مدارس مربوط به مصوبات سفر دولت به شهرستان بهارستان، در افتتاح مدرسه‌ای که نوسازی مدارس استان تهران در کمتر از 4 ماه احداث کرده بود، حضور یافت.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 16 آبان 1402 14:12
  • اندازه قلم

nosazi

اداره کل نوسازی مدارس استان تهران

  • آدرس: خیابان ولی عصر بالاتر از میدان ونک کوچه شهید خلیل زاده پلاک 9
  • کدپستی : 1969754114
  • تلفن های تماس: 88779151
  • پست الکترونیک روابط عمومی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

dresmap