fa en
 • آیین افتتاح همزمان ۷ مدرسه در شهرستان پاکدشت با حضور رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش

  آیین افتتاح همزمان ۷ مدرسه در شهرستان پاکدشت با حضور رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش

 • مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران خبر داد افزایش سرعت ساخت فضاهای آموزشی در دولت سیزدهم/ ساخت 2052 کلاس درس در استان تهران طی 2 سال اخیر

  مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران خبر داد افزایش سرعت ساخت فضاهای آموزشی در دولت سیزدهم/ ساخت 2052 کلاس درس در استان تهران طی 2 سال اخیر

 • حضور مدیر کل وجمعی از کارکنان نوسازی مدارس استان تهران در راهپیمایی 13 آبان

  حضور مدیر کل وجمعی از کارکنان نوسازی مدارس استان تهران در راهپیمایی 13 آبان

 • سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی از فعالیت‌های جهادی «نوسازی مدارس استان تهران» تقدیر کرد

  سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی از فعالیت‌های جهادی «نوسازی مدارس استان تهران» تقدیر کرد

 • افتتاح هنرستان خیری سعادت با حضور خان محمدی رییس سازمان نوسازی مدارس کشور وجمعی از مدیران کل نوسازی مدارس سراسر کشور

  افتتاح هنرستان خیری سعادت با حضور خان محمدی رییس سازمان نوسازی مدارس کشور وجمعی از مدیران کل نوسازی مدارس سراسر کشور

 • افتتاح دو مدرسه12 و 6 کلاسه وخشت گذاری دو مدرسه 6 کلاسه در شهرستان قرچک

  افتتاح دو مدرسه12 و 6 کلاسه وخشت گذاری دو مدرسه 6 کلاسه در شهرستان قرچک "استان تهران" با حضور خان محمدی معاون عمرانی وزیردر یک روز

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
پنج شنبه, 18 آبان 1402
افتتاح هنرستان خیری سعادت با حضور خان محمدی رییس سازمان نوسازی مدارس کشور وجمعی از مدیران کل نوسازی مدارس سراسر کشور
منتشرشده در اخبار

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس  استان تهران، ۱۸ آبان ماه ۱۴۰۲، آیین افتتاح هنرستان خیّرساز دکتر سعید سعادت در شهرستان بهارستان دو با حضور دکتر خانمحمدی معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور ومدیران کل نوسازی مدارس کشورواعضای مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران برگزارشد.

هنرستان سعید سعادت با ۱۲باب کلاس درس، دارای ۷ اتاق اداری ۲ آزمایشگاه و ۳۰۰۰ متر مربع مساحت با زیر بنای ۱۶۱۱ متر مربع دارای نمازخانه کتابخانه و سالن چند منظوره می باشد که به همت والای خیر گرانقدر سعید سعادت و مشارکت اداره کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان تهران به بهره برداری رسید.
پیش از این نیز ۲ هنرستان خیّرساز به نامهای شادروان امیررضا توسلی و کریمی زندی در سال تحصیلی جاری در شهرک گلستان این شهرستان به بهره برداری رسیده بود وشاهد افزایش چشمگیر سرانه های آموزشی در شهرستان بهارستان هستیم.
معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش با قدردانی از اهتمام خیرین در ساخت هنرستان ها افزود: با اعتقاد و ایمان قلبی می توان در این راه مهم قدم نهاد و در کسب افتخارات فرزندان این سرزمین سهیم شد.
 
در ادامه خان محمدی افزود: با بهره گیری از درس عزت و آزادگی و کمک گرفتن از حس مبارزه و استکبارستیزی می توان یکی پس از دیگری بر مشکلات فائق آمد و با حرکتی جهادی، مدارسی در شان و نیاز دانش آموزان عزیز ساخت.
 
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با اشاره به اهمیت مهارت آموزی و تاکید بر ارتقای هنرستان ها افزود: ۳۷۰ هنرستان در حال احداث داریم که امید است با تکنولوژی های روز و پیشرفته و مجهز شدن هنرآموزان هنرستان ها به علم روز در ارتقای علم و مهارت آموزی هنرجویان و مهارت آموزان هنرستان ها کوشا باشند.
 
خان محمدی در ادامه با اشاره به ظرفیت های بالای منطقه بهارستان و نقش بی نظیر آن در تولیدات بومی تصریح کرد: این منطقه می تواند به همت شما و با تقویت مهارت ها و ارتباط و تعامل با صنعتگران در حین تحصیل و ایجاد اشتغال، تولیداتی در زمینه های ( تراشکاری، درودگری، صنعت مبلمان، تجهیزات چوبی موردنیاز منزل و...) زمینه ساز رشد کشور شود. ما همه می توانیم به عنوان خیر مدرسه ساز یا در امر مدرسه یاری کمک دهنده باشیم.
 
در پایان این نشست از زحمات خیر و مهندسین در جهت طراحی و ساخت این بنای آموزشی و تربیتی تقدیر و تشکر بعمل آمد.
گفتنی است در این مراسم که مدیران کل نوسازی مدارس سراسر کشور به عنوان میهمان حضور داشته اند، زارع مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با اشاره به نقش بی بدیل خانواده بزرگ نوسازی در اعتلای نظام و تعلیم و تربیت کشور، اجتماع مدیران جهادی، مومن و متخصص در این خانواده را از ویژگی های درخشان مجموعه نوسازی مدارس کشور در دولت سیزدهم دانست و افزود: آنچه در دو سال اخیر اتفاق افتاده است برگ درخشانی در ساخت و تجهیز مدارس کشور بعد از انقلاب بوده است. 
بهارستان با جمعیت بیش از ۷۵۰ هزار نفر و ۲ بخش بوستان و گلستان در جنوب غربی استان تهران یکی از شهرستانهای پر تراکم به لحاظ جمعیتی با کمترین وسعت جغرافیایی در کشور است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • افتتاح مدرسه 16 کلاسه

  دکتر عباس زارع مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران در بازدید از شهرستان بهارستان مدرسه 16 کلاسه را افتتاح کرد

nosazi

اداره کل نوسازی مدارس استان تهران

 • آدرس: خیابان ولی عصر بالاتر از میدان ونک کوچه شهید خلیل زاده پلاک 9
 • کدپستی : 1969754114
 • تلفن های تماس: 88779151
 • پست الکترونیک روابط عمومی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

dresmap