fa en
 • کسب رتبه دوم عملکرد سالانه مدیران نوسازی مدارس کشور توسط«عباس زارع» مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران

  کسب رتبه دوم عملکرد سالانه مدیران نوسازی مدارس کشور توسط«عباس زارع» مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران

 • بررسی پروژه‌های عمرانی نیمه تمام شهرستان های بهارستان ورباط کریم با حضور زارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران

  بررسی پروژه‌های عمرانی نیمه تمام شهرستان های بهارستان ورباط کریم با حضور زارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران

 • امضای تفاهم‌نامه مشارکت ساخت مدرسه ۹ کلاسه در شهر تهران، توسط خیر مدرسه ساز عباس ارضی سلطان

  امضای تفاهم‌نامه مشارکت ساخت مدرسه ۹ کلاسه در شهر تهران، توسط خیر مدرسه ساز عباس ارضی سلطان

 • پیام تسلیت مدیر کل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس استان تهران به مناسبت شهادت ناباورانه رییس جمهور وهمراهانش

  پیام تسلیت مدیر کل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس استان تهران به مناسبت شهادت ناباورانه رییس جمهور وهمراهانش

 • مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران خبر داد: نام‌گذاری یک مدرسه در تهران به نام «شهید جمهور»/ جاودانگی یاد و خاطره شهید دکتر رییسی برای دانش‌آموزان

  مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران خبر داد: نام‌گذاری یک مدرسه در تهران به نام «شهید جمهور»/ جاودانگی یاد و خاطره شهید دکتر رییسی برای دانش‌آموزان

 • برگزاری چهارمین جلسه برنامه ریزی در برگزاری بیست وششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تهران

  برگزاری چهارمین جلسه برنامه ریزی در برگزاری بیست وششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تهران

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
آذر 1402
تقدیر وزیر آموزش و پرورش از مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران
منتشرشده در اخبار

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران، در راستای نهضت مدرسه‌سازی در دولت سیزدهم در استان تهران، وزیر آموزش و پرورش با حضور در شهرستان اسلامشهر، ضمن بازدید از برخی پروژه‌های آموزشی در دست احداث، دو فضای آموزشی و پرورشی نوساز را افتتاح کرد.

رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش که در جلسه جمع‌بندی سفر یک‌روزه به شهرستان اسلامشهر در فرمانداری این شهرستان حضور یافت، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تمام کارکنان نوسازی مدارس، با اهدای لوح سپاس از تلاش‌های جهادی "دکتر عباس زارع مدیرکل استان تهران" قدردانی کرد.

در این جلسه که با حضور مهدی شریفیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، حسین حبیبی فرماندار شهرستان اسلامشهر و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد، لوح تقدیری به پاس زحمات مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران توسط وزیر آموزش و پرورش اهدا شد.

در بخشی از این لوح سپاس آمده است: از اینکه در راستای بهبود وضعیت آموزش و پرورش با انگیزه‌ی معرفت افزایی و تربیت‌خواهی به ترویج علم‌ورزی و شناخت صحیح ارزش‌های انسانی و اسلامی در جهت ارتقای جایگاه آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر اهتمام ورزیدید، تشکر نموده و به پاس اقدامات ارزشمندتان این لوح تقدیر، تقدیم حضور می‌گردد.

گفتنی است، در جریان سفر یک‌روز وزیر آموزش و پرورش به شهرستان اسلامشهر، دبیرستان شهید رجایی که بهسازی و مقاوم‌سازی شده است و مدرسه 15 کلاسه ملیحه فرشچی افتتاح و تعدادی از پروژه‌های آموزشی در دست احداث از محل مصوبات سفر ریاست محترم جمهوری و هیأت وزیران به استان تهران بازدید به عمل آورد.

برگزاری دومین نشست اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران در اداره‌کل نوسازی مدارس استان تهران
منتشرشده در اخبار

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران دومین نشست مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران روز دوشنبه ۴ دی ماه در سالن کنفرانس اداره کل نوسازی مدارس استان تهران برگزار شد.

 

در این مراسم دکتر زارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران، جعفر شریعتی رییس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران ، مجید پیروزان مدیر عامل، سمیه هاشمی خیر مدرسه‌ساز کشوری ونماینده خیران مدرسه‌ساز خارج از کشور، رضا مظلوم ساکی سرپرست معاونت مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی و اعضای هیأت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران حضور داشتند.
 
مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران درجمع هیئت مدیره مجمع خیرین شهرستان های استان تهران بیان داشت : تشکیل جلسات مجامع خیرین در نوسازی مدارس شهر تهران برنامه ریزی صحیحی است که به لطف خداوند مجموعه‌های آموزش‌وپرورش، نوسازی مدارس و مجمع خیرین دراستان تهران از اتحاد و انسجام خاصی برخوردار میشوند واتحاد این سه ضلع میتواند روند جذب خیرین را تقویت  و ساماندهی کند .
دکتر زارع در این خصوص اعلام داشت،خیرین بزرگوار در این مسیر کارهای بزرگی انجام دادند.با توجه به اینکه در سال جاری سهم خیرین در مدارس مشارکتی ۲۲ درصد و سهم دولت بیش از ۷۸ درصد بوده است که نشان دهنده این عزم بزرگ است. وامیدواریم بتوانیم  با کمک هم شعاع کمک های خیری ومردمی را گسترش دهیم.
وی جذب و نگهداشت خیرین مدرسه‌ساز را بسیار مهم دانست و گفت: هدایت خیرین برای مدرسه‌سازی در استان تهران واستفاده از پتانسیل های موجود در مناطق وشهرستانها با سرانه فضای آموزشی پایین‌تر از اولویت‌های اصلی کار ماست و امیدواریم همه با هم بتوانیم در راستای پیشبرد اهداف و کمک به مناطق کم‌برخوردار همکاری واهتمام لازم را داشته باشیم. 
 
دکتر زارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران در نشست اعضای هیأت مدیره مجمع خیرین شهرستان های استان تهران در خصوص پتانسیل موجود در شهرستانها برای جذب خیرین همچون شهرکهای صنعتی،گلخانه های فراوان اطراف پاکدشت و ورامین و صنوفی که بتوان از آنان برای جذب خیر کمک گرفت نیز مطالبی ارائه نمودند.
 
 همچنین جهت جذب آورده کم خیرین نیز طرح یاران و مشارکت خیرین با آورده کم در یک مدرسه  را نیز جزو راههای موفق عنوان کرد.
 
دکتر زارع در خصوص اهمیت مسئولیت اجتماعی  CSR بیان داشت؛ حفظ رابطه خوب با جامعه ای که در آن فعالیت می کنیم بسیار حیاتی است. بنابراین مسئولیت اجتماعی  که برعهده ماست بیانگر نقش حساس ما در برقراری ارتباط با خیرین وجذب حداکثری است.
 
در ادامه جلسه پیروزان مدیر عامل مجمع گزارشی از فعالیتهای مجمع و پروژه های در دست اجرا ارائه نمود و در پایان مقرر گردید از طرف اداره کل نوسازی مدارس استان تهران نیازها، تجهیزات و اعتبارات لازم برای اعضا ارسال گردد تا با هم اندیشی در رفع مشکلات اقدام گردد.
بازدید وزیر آموزش و پرورش از پروژه های آموزشی و ورزشی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران در اسلامشهر
منتشرشده در اخبار

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش سه شنبه ۵دی ماه در سفر یکروزه از مدارس شهرستان اسلامشهر بازدید کرد.

 این بازدید با حضور رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش وهیئت همراه، نماینده مردم اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ، عباس زارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران ، مسعود بهرامی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  صورت گرفت.
 
در این سفر یکروزه دبیرستان تیزهوشان ۱۵ کلاسه شهید رجایی اسلامشهر که با ۲۰۰ میلیاردریال اعتبار مقاوم سازی و بهسازی شده  مورد بازدید قرار گرفت.
رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش و هیات همراه همچنین از مدرسه در حال احداث (توسعه و پیشرفت شهدای کربلا) چهاردانگه نیز بازدید کردند.
 افتتاح مدرسه ملیحه فرشچی و زمین چمن وباشگاه ورزشی مدرسه خیری نجفی نیز باحضور وزیر ومسئولان استانی و شهرستانی صورت گرفت.
وزیر آموزش و پرورش، در سفر به شهرستان اسلامشهر، با حضور در دبیرستان دخترانه آیت الله گلپایگانی این شهرستان، با معلمان این مدرسه گفت و گوی صمیمانه داشت. 
آقای وزیر در این جلسه خطاب به معلمان بیان داشت: هرگونه تحول اساسي در جامعه مستلزم متحول شدن نظام آموزشي آن جامعه است و محور اصلي پيشرفت هر نظام آموزشي کيفيت عملكرد معلمان مي باشد. بنابراین هر تحولی در کشور، از طریق مدارس و به وسیله معلمان ایجاد می شود. 
 وزیر آموزش و پرورش ضمن قدردانی از اقدامات نوسازی مدارس، دستوراتی را جهت تأمین منابع مالی پروژه‌های نیمه تمام و افتتاح آن در ایام دهه فجر سال جاری صادر کرد.
سپس وزیر آموزش و پرورش در شورای اداری که در فرمانداری شهرستان اسلامشهر استان تهران برگزار شد بیان داشت:تلاش ما در دولت سیزدهم، بر تحقق عدالت محوری بنا شده است.و با اقتضای این محور عملکردی در این دولت، تاکنون ۶ هزار مدرسه در کشور ساخته شده است.
رضا مراد صحرایی گفت:  فضا و تجهیزات، معلم سوم دانش آموزان محسوب می شود.  از این رو از تلاشهای بی شائبه دکتر زارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران و دستگاه نظارتی این استان جهت ساخت ۱۰۰مدرسه در استان تهران تقدیر وتشکر کرد.
وزیر آموزش و پرورش بیان داشت,برخی مدارسی که امروز در شهرستان اسلامشهر افتتاح شد، از هر لحاظ از برخی مدارس پایتخت بهترومجهزتر است. 
 
رضا مراد صحرایی در خصوص احداث مدارس کمیساریای عالی گفت: سیاست نظام جمهوری اسلامی این است که با وجود محدودیت ها، دانش آموزان اتباع از تحصیل بازنمانند، این سیاست نشاندهنده رویکرد کاملا انسانی و اسلامی ما است.
گفتنی است ، شهرستان اسلامشهر با ۶۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب غرب پایتخت واقع شده است.
قدردانی مدیرکل و اعضای شورای معاونان آموزش و پرورش از تلاش‌های نوسازی مدارس استان تهران
منتشرشده در اخبار

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس استان تهران، مدیرکل و اعضای شورای راهبردی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران جهت به جا آوردن سنت زیبای قدردانی به مصداق حدیث شریف؛ «من لم يشكر المخلوق لم يشكر الخالق» در اداره کل نوسازی، توسعه تجهیز مدارس استان تهران حضور یافته و از باب سپاسگزاری از خدمات ارزنده این اداره کل در خصوص مدرسه‌سازی، گرد هم آمدند.
 
مسعود بهرامی مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در این نشست اظهار داشت: جلسه‌ای که امروز در اینجا برگزار شد، از جنس احوالپرسی و خداقوت است. پس از ماه مهر و تلاطم آغاز سال تحصیلی، بالاخره فرصت شد تا جهت عرض خداقوت به همراه اعضای شورای راهبردی و معاونان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران به حضور شما عزیزان برسیم و سلام و تشکر همکاران، دانش‌آموزان و اولیا را به حضور جناب آقای دکتر زارع مدیرکل، شورای معاونان و تمامی کارکنان پرتلاش نوسازی و توسعه تجهیز مدارس استان تهران، ابلاغ کنیم.
 
وی ادامه داد: احداث ۷۳ پروژه آموزشی و پرورشی توسط مجموعه نوسازی مدارس در سال تحصیلی ۱۴۰۳_۱۴۰۲ اقدام بی‌نظیر و بی‌سابقه‌ای بود که شایان تقدیر است،
 
وی افزود: در توضیح اقدامات اداره کل نوسازی مدارس استان تهران با همراهی خیرین ارجمند همین بس که سرانه آموزشی استان تهران در حدود یک متر مربع افزایش یافته است.
 
بهرامی همچنین در خصوص انتظارات اولیا و دانش‌آموزان، گفت: هرچند که مسایل آموزشی و پرورشی بسیار مهم و حائز اهمیت است، اما بسیاری از مطالبات دانش‌آموزان، اولیا و حتی همکارانمان، در حوزه فضاهای آموزشی است که عزیزان در مجموعه اداره کل نوسازی مدارس پاسخگوی این نیازها هستند.
 
دکتر عباس زارع مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران   نیز ضمن عرض خوش آمد و خیر مقدم به مهمانان بیان داشت: نوسازی مدارس تمام تلاش خود را در فراهم آوردن عدالت آموزشی و دسترسی دانش‌آموزان به فضاهای آموزشی در استان تهران به کار گرفته است که با جدیت بسیار و با گام‌های سریع در سال جدید به وقوع پیوست، لذا استمرار این حرکت در مسیر توسعه نیازمند همکاری همه جانبه خیرین مدرسه ساز و آموزش وپرورش خواهد بود و تا رسیدن به اهداف والای تعلیم و تربیت همچنان ادامه خواهد داشت.
  
زارع در این جلسه اظهار داشت: ما در کشور دو دستگاه اجرایی عمرانی داریم که شامل “نوسازی مدارس” و “راه و شهرسازی” است که کارهای ساخت و ساز و تجهیزات را پیگیری می‌کنند و خدا را شاکریم که توانستیم در سال گذشته تا این حد ارتقا پیدا کنیم.
 
وی افزود: نوسازی مدارس علاوه بر احداث پروژه‌های آموزشی، خدمات دیگری نیز نظیر بهسازی تجهیزات گرمایشی مدارس را با اعتباری بالغ بر ۱۱۲ میلیارد تومان و همچنین آسفالت مدارس را با متراژی بالغ بر ۳۶۰ هزار متر مربع در استان تهران اجرایی کرده است.
 
مدیرکل نوسازی، توسعه و‌تجهیز مدارس استان تهران با تاکید بر مولدسازی املاک و دارایی‌های آموزش و پرورش و استفاده از منابع اعتباری آن در راستای بهبود وضعیت فضاهای آموزشی، عنوان کرد: خدمات خیرین ارجمند مدرسه‌ساز نیز قابل تقدیر است اما تنها با تکیه بر کمک خیرین و اعتبارات دولتی نمی‌توان این حجم از تقاضا را برآورده ساخت. بنابراین مولدسازی راهی بهینه است برای استفاده از مکان‌های بلا استفاده که قابلیت کارکرد آموزشی ندارند.
 
در این جلسه، اعضای شورای معاونان اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران و اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران نیز مطالبی را در راستای هم‌افزایی بیشتر فعالیت‌ها بیان کردند.
 
شایان ذکر است؛ در این جلسه که برای قدردانی از اقدامات شایسته اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران برگزار شده بود، پرتره دکتر عباس زارع که توسط دانش‌آموزان هنرستانی شهرستان‌های استان تهران طراحی شده بود، تقدیم شد.
نشست تخصصی پیرامون صنعتی سازی وشبوه های مدرن ساخت و ساز و استفاده از ظرفیت‌ها
منتشرشده در اخبار
 
 به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران صبح روز دوشنبه ۲۸ آذر ماه جلسه ای با حضور عباس زارع مدیر کل،چگنی معاون نظارت و اجرایی ومدیرعامل شرکت ساختمانی کیسون برگزار شد.
در این جلسه پیرامون صنعتی سازی مدارس جدید و استفاده از ظرفیت شرکت کیسون به منظور بهره‌گیری از شیوه‌های نوین ساخت و ساز تبادل نظر انجام شد .
لازم به ذکر است در سال جاری اداره کل نوسازی مدارس استان تهران ۱۰مدرسه در شهرستان بهارستان به شیوه مدرن و صنعتی‌سازی درحال ساخت دارد که تا کنون چندین پروژه به بهره برداری رسیده است.
تاثیری که  فرآیند صنعتی سازی بر ساخت مدارس می گذارد؛ شامل استحکام بیشتر، افزایش عمر مصالح، جلوگیری از اتلاف انرژی طی فرآیند تولید، سبک‌تر شدن سازه نهایی، بهینه‌تر شدن روند اجرای پروژه، جلوگیری از آسیب به محیط‌زیست،  افزایش سرعت ساخت واستفاده بهینه از مصالح، تولید انبوه و کاهش میزان پِرتی مصالح است. 
باشگاه دانش‌پژوهان جوان با تلاش نوسازی مدارس تهران آماده افتتاح می‌شود
منتشرشده در اخبار

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران، باشگاه دانش‌پژوهان جوان وابسته به وزارت آموزش و پرورش است که خدمات ویژه‌ای به دانش‌آموزان استعدادهای درخشان ارائه می‌دهد.

در همین راستا و در پی دستورات و تأکیدات وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مجموعه باشگاه دانش‌پژوهان جوان در منطقه 2 تهران توسط نوسازی مدارس استان تهران احداث، بازسازی و بهسازی شد.

عباس زارع مدیرکل به همراه علی چگنی و علی شیرزاده معاونان اجرایی و فنی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران که در مدت 6 ماه به صورت شبانه‌روزی کاری جهادی انجام داده و این مجموعه فاخر و ارزشمند را در موعد مقرر آماده استفاده دانش‌آموزان کردند، آخرین بازدید خود را از روند نهایی آماده‌سازی آن دوشنبه 20 آذرماه جاری به انجام رساندند.

باشگاه دانش‌پژوهان جوان با 5000 مترمربع شامل 16 کلاس آموزشی، 4 آزمایشگاه مجهز و یک سالن آمفی تئاتر با ظرفیت 450 نفر است که سالن مورد نظر نیز به تجهیزات مدرن صوتی و تصویری مجهز شده است.

احداث، بهسازی و بازسازی مجموعه باشگاه دانش‌پژوهان جوان برگ دیگری از افتخارات فنی و اجرایی مهندسان اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران است.

 

 

 

 

برگزاری نشست در خصوص پروژه های در حال ساخت شهرستان پاکدشت
منتشرشده در اخبار

به‌گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس استان تهران، روز چهارشنبه 15 آذر ماه نشستی در خصوص پروژه های در حال ساخت شهرستان پاکدشت در سالن کنفرانس نوسازی مدارس استان تهران برگزار شد.

 این نشست با حضور دکتر زارع مدیر کل، چگنی معاون اجرایی ونظارت، مظلوم ساکی سرپرست مشارکتهای مردمی، مهندسان تیم نظارت، حسنی سرپرست مدیریت آموزش وپرورش شهرستان پاکدشت واعضای مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان پاکدشت برگزار شد.

این نشست درراستای هم افزایی وکیفیت بخشی توسعه مشارکتهای مردمی وبررسی پروژه های عمرانی در حال ساخت شهرستان پاکدشت  وهمچنین تعامل بیشتر جهت پیشرفت طرح ها وبرنامه های عمرانی مدارس صورت گرفت.

تقدیر از خدمات ارزشمند همکاران حوزه حسابداری در روز حسابدار
منتشرشده در اخبار

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران؛ دکتر عباس زارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران در پیامی فرارسیدن روز حسابدار را به مدیران و همکاران زحمتکش و پرتلاش در حوزه‌های مختلف مالی و حسابداری تبریک گفت.

متن پیام دکتر عباس زارع به شرح ذیل است:

پانزدهم آذر ماه بعنوان "روز حسـابدار" بهانه ای است تا خدمات ارزشمند همکاران حسابدار را ارج نهاده و فرصتی است تا تلاش صادقانه این عزیزان را در پیشبرد اهداف تحولی مدرسه سازی را مورد تقدیر قرار داد. حرفه حسابداری از طریق ارائه اطلاعات درست به مدیران نقش بسزایی در سیاست‌ گذاری‌ های خرد و کلان و شفاف‌سازی فعالیت‌های اقتصادی هر مجموعه ای رادارا میباشد و تنها حسابداران هستند که می‌توانند به اعداد معنا ببخشند.

به‌ یقین هر آنچه به محاسبه مربوط می‌شود٬ چشم تیز و دقتی بالا می‌طلبد و نبود آن قطعاً در سرنوشت مالی هر مجموعه ای اثرگذار است.

اینجانب پانزده آذرماه، روز حسابدار و حسابداری را به‌ تمامی حسابداران و تلاشگران در حوزه‌های مدرسه سازی به خصوص حسابداران اداره کل نوسازی مدارس استان تهران تبریک عرض نموده و آرزوی توفیق شما عزیزان را در تمامی عرصه‌های زندگی دارم.

همچنین به همین مناسبت صبح روزپانزدهم آذر ماه همزمان با روز جهانی حسابدار، عباس زارع مدیرکل  نوسازی مدارس استان تهران ، چگنی معاون اجرایی ونظارت وتبارکی معاون پشتیبانی ومنابع نیروی انسانی با حضور درمحل کارهمکاران حوزه حسابداری از زحمات وتلاشهای ایشان با اهدای لوح سپاس قدردانی وتقدیر کردند.

جلسه ی بررسی فضاهای عمرانی شهرستان کهریزک وتقدیر از تیم نظارت به ریاست عباس زارع مدیر کل
منتشرشده در اخبار

 به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، جلسه ی بررسی فضاهای عمرانی مدارس شهرستان کهریزک به ریاست عباس زارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران و با حضور اصفهانی مدیرآموزش و پرورش شهرستان کهریزک، سرناظرو ناظران اجرایی پروژه های این شهرستان در دفتر مدیر کل برگزار گردید.

در این جلسه بررسی ساخت وسازهای عمرانی فضاهای آموزشی کهریزک صورت گرفت و در خصوص افتتاح و بهره برداری سه پروژه سید الکریم ، مهرنگار، لوروند تبادل نظر و اندیشه شد.

در پایان این جلسه از زحمات موسی زاده سرناظر، شمشیری ناظر ابنیه و صباحی زاده ناظر تاسیسات که تا به امروز نظارت واجرای پروژه های این شهرستان را برعهده داشتند تقدیر وقدردانی به عمل آمد. ومسئولیت نظارت عمرانی مدارس کهریزک به فدوی سرناظر و  داودی نظارت ابنیه محول گردید.

nosazi

اداره کل نوسازی مدارس استان تهران

 • آدرس: خیابان ولی عصر بالاتر از میدان ونک کوچه شهید خلیل زاده پلاک 9
 • کدپستی : 1969754114
 • تلفن های تماس: 88779151
 • پست الکترونیک روابط عمومی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

dresmap