fa en
 • کسب رتبه دوم عملکرد سالانه مدیران نوسازی مدارس کشور توسط«عباس زارع» مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران

  کسب رتبه دوم عملکرد سالانه مدیران نوسازی مدارس کشور توسط«عباس زارع» مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران

 • بررسی پروژه‌های عمرانی نیمه تمام شهرستان های بهارستان ورباط کریم با حضور زارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران

  بررسی پروژه‌های عمرانی نیمه تمام شهرستان های بهارستان ورباط کریم با حضور زارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران

 • امضای تفاهم‌نامه مشارکت ساخت مدرسه ۹ کلاسه در شهر تهران، توسط خیر مدرسه ساز عباس ارضی سلطان

  امضای تفاهم‌نامه مشارکت ساخت مدرسه ۹ کلاسه در شهر تهران، توسط خیر مدرسه ساز عباس ارضی سلطان

 • پیام تسلیت مدیر کل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس استان تهران به مناسبت شهادت ناباورانه رییس جمهور وهمراهانش

  پیام تسلیت مدیر کل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس استان تهران به مناسبت شهادت ناباورانه رییس جمهور وهمراهانش

 • مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران خبر داد: نام‌گذاری یک مدرسه در تهران به نام «شهید جمهور»/ جاودانگی یاد و خاطره شهید دکتر رییسی برای دانش‌آموزان

  مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران خبر داد: نام‌گذاری یک مدرسه در تهران به نام «شهید جمهور»/ جاودانگی یاد و خاطره شهید دکتر رییسی برای دانش‌آموزان

 • برگزاری چهارمین جلسه برنامه ریزی در برگزاری بیست وششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تهران

  برگزاری چهارمین جلسه برنامه ریزی در برگزاری بیست وششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تهران

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
آبان 1402
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران خبر داد؛ بازسازی 500 کلاس درس فرسوده استان تهران در سال 1402/ ورود 35000 دانش‌آموز تهرانی به مدارس نوساز
منتشرشده در اخبار
انتخاب «جعفر شریعتی» به عنوان رییس مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهرستان‌های استان تهران
منتشرشده در اخبار

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران ، جلسه انتخابات هیات امنا و هیات مدیره  وبازرس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران ، صبح امروز دوشنبه مورخ ششم آذرماه در محل سالن ولایت آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران برگزار شد.

دراین جلسه دکترجوهری معاون سیاسی استاندار، دکتر قفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، دکترزارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران،  دکتر بهرامی مدیر کل آموزش وپرورش شهرستانهای تهران  واعضای هیات مدیره و هیات امنای مجمع خیرین مدارس شهرستانهای استان تهران حضور داشتند.
در انتخابات مجمع خیرین مدرسه سازشهرستانهای استان تهران «جعفر شریعتی» با بیشترین تعداد رای منتخب ریاست مجمع خیرین مدرسه ساز، محسن بهارلو  و امیر حسن همایونی نسب به عنوان بازرسین این مجمع انتخاب شدند .
 
 
فخاری استاندار تهران به جهت اجرای ماده ۵۳ از «نوسازی مدارس استان تهران» تقدیر کرد
منتشرشده در اخبار

 

استاندار استان تهران با اهدای لوح سپاس، از تلاشها و فعالیتهای حوزه ورزش اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران قدردانی کرد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران، فخاری استاندار استان تهران با اهدای لوح سپاس از زحمات و تلاشهای دکتر عباس زارع، مدیرکل و مجموعه نوسازی مدارس استان تهران در زمینه فعالیتهای ورزش تقدیر و تشکر کرد.
 
در بخشی از این پیام به مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران آمده است: 
 
جناب آقای عباس زارع بیدکی
 مدیر کل محترم نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران
 حضور افتخار آمیز ورزش استان تهران در کشور و در عرصه های ملی و بین المللی مرهون خدمات ارزنده مدیران دلسوزی است که همواره با اندیشه وارتقای جایگاه ورزش پایتخت تلاش چشمگیر داشته و دارند .
فرصت را مغتنم شمرده و مراتب سپاس و قدردانی خود را از همت و تلاش جنابعالی در اجرای شایسته دستورالعمل اجرایی ماده (۵۳)و همراهی در پیشرفت و توسعه و گسترش ورزش در ابعاد همگانی قهرمانی و امور جوانان اعلام می نماییم .
موفقیت بیش از پیش شما را در سایه اهداف و توجهات خداوند متعال و عنایات بی بدیل حضرت ولی عصر (عج) برای اطلاع ورزش استان مسئلت مینماییم.
پیام تبریک مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران به مناسبت هفته بسیج
منتشرشده در اخبار

دکتر عباس زارع مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج پیامی صادر کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران متن پیام بدین شرح است: بسیج و بسیجی، خاطرات رزمنده‏هایی را زنده می سازد که با شجاعت تمام، هشت سال دفاع از میهن عزیزمان را به عهده گرفتند و مردانه و بدون خستگی، صحنه‏ هایی را در جنگ آفریدند که قلم هیچ گاه قادر به توصیف آن نیست.
 بی تردید شکل گیری هفته بسیج فرصتی است تا شور انقلابی، ساده زیستی، صفا، صمیمیت، ایثار، گذشت و ایمان سرشار و تقوای الهی را در قالب بسیج بازتعریف کند و آن را به یک خواست عمومی در دفاع از آرمان های متعالی انقلاب درکنار مردم تبدیل کند. 
امروز که در یک جنگ تمام عیار فرهنگی و اقتصادی با دشمن قرار گرفتیم بیش از گذشته نیازمند حضور جدی و همه جانبه مردمی در عرصه های مختلف فرهنگی و اقتصادی هستیم و بسیج تا حد زیادی این نیاز را فراهم کرده است. 
اینجانب فرارسیدن هفته بسیج را به همه ملت ایران به ویژه کارکنان و بسیجیان اداره کل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس استان تهران تبریک و تهنیت عرض نموده، و از درگاه خداوند منان برای همه هموطنان بسیجی سربلندی و عزت روزافزون مسئلت دارم.
عباس زارع
مدیر کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان تهران
مراسم تقدیر از زحمات کارکنان اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران برگزار شد
منتشرشده در اخبار

مدیرکل و اعضای شورای معاونان اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران از زحمات و تلاش‌های بی‌شائبه تمامی کارکنان اداره کل تقدیر و تشکر کردند.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران، هم‌زمان با میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) مراسم تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های کارکنان این اداره کل برگزار شد.
مدیرکل و اعضای شورای معاونان نوسازی مدارس تهران ضمن حضور در این مراسم، با اهدای لوح تقدیر از زحمات برخی همکاران تشکر و از نفرات برتر مسابقات ورزشی نیز قدردانی شد.
در این مراسم، دکتر عباس زارع مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران در سخنانی ضمن تشکر از زحمات تمامی کارکنان اداره کل به واسطه احداث فضاهای آموزشی، جذب حداکثری اعتبارات و ممارست در انجام فعالیت‌ها، صمیمانه سپاسگزاری کرد.
اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران در سال 1402 موفق شد با احداث 100 پروژه آموزشی و پرورشی با 1142 کلاس درس و در زیربنایی بالغ بر 143000 مترمربع، بیشترین میزان کلاس درس تحویلی در بین استان‌های کشور را داشته باشد.
همچنین، یکی از دستگاه‌های اجرایی که موفق به اجرای مصوبات سفر ریاست محترم جمهوری و هیأت وزیران به جنوب استان تهران مبنی بر ساخت 22 مدرسه با 295 کلاس درس شد، نوسازی مدارس تهران بود که مورد تقدیر ریاست محترم جمهوری، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و استانداری تهران قرار گرفت.
نوسازی مدارس تهران در جذب اعتبارات نیز عملکرد درخشانی داشت و موفق به جذب حداکثری اعتبارات پیش‌بینی شد که از این حیث نیز مورد تمجید و تقدیر مسئولان استانی واقع شد.
در مراسم فوق‌الذکر، از نفرات برتر مسابقات داخلی "پرتاب دارت" در 2 بخش آقایان و خانم‌ها با اهدای لوح سپاس و هدایی تقدیر و از سرکار خانم مهندس مومنی که در مسابقات ورزشی کشوری در رشته تنیس روی میز موفق به کسب جایگاه سوم شده بودند نیز تشکر و سپاسگزاری گردید.
در ادامه نیز، از فرزندان ممتاز کارکنان اداره کل که در حوزه تحصیلی در مدرسه موفق بوده‌اند با اهدای لوح سپاس و هدایایی، قدردانی شد.
انتهای پیام/
تقدیر معاون وزیر آموزش و پرورش از فعالیت‌های جهادی نوسازی مدارس تهران
منتشرشده در اخبار

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، روز ۲۳آبان ماه در نشست قرارگاه جهادی عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر که با حضور حمیدرضا خان محمدی معاون وزیر و مسئول قرار گاه جهادی وزارت،  ومدیر کل نوسازی مدارس استان تهران و معاونین برگزار شد، ازحرکت جهادی اداره‌کل نوسازی مدارس استان تهران جهت ارتقای سطح برخورداری مدارس استان تهران در حوزه نهضت  ملی بهسازی و شاداب‌سازی مدارس مناطق کم‌برخوردار با استفاده از ظرفیت قرارگاه جهادی عدالت تربیتی ونصیب آموزشی برابر(طرح شهید عجمیان) تقدیر وقدردانی کرد.

 
 
افتتاح دو مدرسه12 و 6 کلاسه وخشت گذاری دو مدرسه 6 کلاسه در شهرستان قرچک "استان تهران" با حضور خان محمدی معاون عمرانی وزیردر یک روز
منتشرشده در اخبار

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، آیین افتتاح مدرسه 12 کلاسه محمود دربانی ومدرسه 6 کلاسه علی لاهوتی وهمچنین مراسم خشت گذاری دومدرسه 6 کلاسه صبح امروز (21 آبان ماه)  در شهرستان قرچک "استان تهران" برگزار شد .

این مراسم با حضور خان محمدی معاون عمرانی وزیر ورئیس سازمان نوسازی کشور،ناصر قفلی رئیس جامعه خیرین کشور،زارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران، بهرامی مدیر کل اداره آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران  وجمعی از مسئولان استانی ومحلی برگزار شد.

مدرسه زنده یاد محمود دربانی با 12باب کلاس درس با زیر بنای 1800 متر مربع با همت خیر نیک اندیش زنده یاد محمود دربانی به صورت تمام خیری  ومدرسه 6 کلاسه مشارکتی لاهوتی نیز با زیر بنای 370 متر مربع با همت خیر نیک اندیش علی لاهوتی واداره کل نوسازی مدارس استان تهران صبح امروز به بهره برداری رسید

در حاشیه این مراسم دو مدرسه 6 کلاسه نیز به همت خیرین مدرسه ساز واداره کل نوسازی مدارس استا ن تهران خشت گذاری شد که امیدواریم تا پایان سال آینده به جمع فضای آموزشی این شهرستان ملحق خواهد شد.

افتتاح هنرستان خیری سعادت با حضور خان محمدی رییس سازمان نوسازی مدارس کشور وجمعی از مدیران کل نوسازی مدارس سراسر کشور
منتشرشده در اخبار

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس  استان تهران، ۱۸ آبان ماه ۱۴۰۲، آیین افتتاح هنرستان خیّرساز دکتر سعید سعادت در شهرستان بهارستان دو با حضور دکتر خانمحمدی معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور ومدیران کل نوسازی مدارس کشورواعضای مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران برگزارشد.

هنرستان سعید سعادت با ۱۲باب کلاس درس، دارای ۷ اتاق اداری ۲ آزمایشگاه و ۳۰۰۰ متر مربع مساحت با زیر بنای ۱۶۱۱ متر مربع دارای نمازخانه کتابخانه و سالن چند منظوره می باشد که به همت والای خیر گرانقدر سعید سعادت و مشارکت اداره کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان تهران به بهره برداری رسید.
پیش از این نیز ۲ هنرستان خیّرساز به نامهای شادروان امیررضا توسلی و کریمی زندی در سال تحصیلی جاری در شهرک گلستان این شهرستان به بهره برداری رسیده بود وشاهد افزایش چشمگیر سرانه های آموزشی در شهرستان بهارستان هستیم.
معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش با قدردانی از اهتمام خیرین در ساخت هنرستان ها افزود: با اعتقاد و ایمان قلبی می توان در این راه مهم قدم نهاد و در کسب افتخارات فرزندان این سرزمین سهیم شد.
 
در ادامه خان محمدی افزود: با بهره گیری از درس عزت و آزادگی و کمک گرفتن از حس مبارزه و استکبارستیزی می توان یکی پس از دیگری بر مشکلات فائق آمد و با حرکتی جهادی، مدارسی در شان و نیاز دانش آموزان عزیز ساخت.
 
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با اشاره به اهمیت مهارت آموزی و تاکید بر ارتقای هنرستان ها افزود: ۳۷۰ هنرستان در حال احداث داریم که امید است با تکنولوژی های روز و پیشرفته و مجهز شدن هنرآموزان هنرستان ها به علم روز در ارتقای علم و مهارت آموزی هنرجویان و مهارت آموزان هنرستان ها کوشا باشند.
 
خان محمدی در ادامه با اشاره به ظرفیت های بالای منطقه بهارستان و نقش بی نظیر آن در تولیدات بومی تصریح کرد: این منطقه می تواند به همت شما و با تقویت مهارت ها و ارتباط و تعامل با صنعتگران در حین تحصیل و ایجاد اشتغال، تولیداتی در زمینه های ( تراشکاری، درودگری، صنعت مبلمان، تجهیزات چوبی موردنیاز منزل و...) زمینه ساز رشد کشور شود. ما همه می توانیم به عنوان خیر مدرسه ساز یا در امر مدرسه یاری کمک دهنده باشیم.
 
در پایان این نشست از زحمات خیر و مهندسین در جهت طراحی و ساخت این بنای آموزشی و تربیتی تقدیر و تشکر بعمل آمد.
گفتنی است در این مراسم که مدیران کل نوسازی مدارس سراسر کشور به عنوان میهمان حضور داشته اند، زارع مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با اشاره به نقش بی بدیل خانواده بزرگ نوسازی در اعتلای نظام و تعلیم و تربیت کشور، اجتماع مدیران جهادی، مومن و متخصص در این خانواده را از ویژگی های درخشان مجموعه نوسازی مدارس کشور در دولت سیزدهم دانست و افزود: آنچه در دو سال اخیر اتفاق افتاده است برگ درخشانی در ساخت و تجهیز مدارس کشور بعد از انقلاب بوده است. 
بهارستان با جمعیت بیش از ۷۵۰ هزار نفر و ۲ بخش بوستان و گلستان در جنوب غربی استان تهران یکی از شهرستانهای پر تراکم به لحاظ جمعیتی با کمترین وسعت جغرافیایی در کشور است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی از فعالیت‌های جهادی «نوسازی مدارس استان تهران» تقدیر کرد
منتشرشده در اخبار
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران با اهدای لوح سپاس، از تلاش‌ها و فعالیت‌های جهادی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران قدردانی کرد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران، سیدمحمدرضا گلدانی رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران با اهدای لوح سپاس از زحمات و تلاش‌های دکتر عباس زارع، مدیرکل و مجموعه نوسازی مدارس استان تهران تقدیر و تشکر کرد.
 
در بخشی از این پیام به مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران آمده است: 
استان تهران در بین استان‌های سراسر کشور بیشترین تعداد کلاس درس تحویلی را در مهرماه 1402 داشته است و این امر به جز با تلاش و فعالیت مستمر و جهادی امکان‌پذیر نبوده است که از جنابعالی و سایر همکاران گرانقدرتان در اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران صمیمانه تشکر و برایتان عزت و سعادتمندی آرزو دارم.
فراموش نمی‌کنیم، از جمله دستگاه‌های اجرایی استان تهران که مصوبات سفر ریاست محترم جمهوری کشورمان به شهرستان‌های استان تهران را با دقت و سرعت عملیاتی کرده است، "نوسازی مدارس" بود که باعث شد تا طعم شیرین خدمت دولت مردمی برای مردم استان تهران نمایان‌تر گردد؛ که بدینوسیله به عنوان بخشی از دولت خدمتگزار، از جنابعالی و سایر همکارانتان نهایت تشکر و قدردانی را دارد.
*اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران در سال 1402 و هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی جدید، تعداد 100 پروژه آموزشی و پرورشی با 1142 کلاس درس و زیربنایی بالغ بر 143000 مترمربع را احداث و تحویل ادارات آموزش و پرورش داده است تا حدود 35000 دانش‌آموز مهر امسال را در مدارس نوساز و استاندارد آغاز کنند.
*همچنین، هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی جدید، ریاست محترم جمهوری کشورمان با حضور در یکی از مدارس مربوط به مصوبات سفر دولت به شهرستان بهارستان، در افتتاح مدرسه‌ای که نوسازی مدارس استان تهران در کمتر از 4 ماه احداث کرده بود، حضور یافت.
حضور مدیر کل وجمعی از کارکنان نوسازی مدارس استان تهران در راهپیمایی 13 آبان
منتشرشده در اخبار

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران ، راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان همزمان با سراسر کشور با حضور گسترده اقشار مختلف مردم در  پایتخت برگزار شد.

راهپیمایی ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در تهران از ساعت ۹:۳۰ امروز(شنبه) با حضور دانش آموزان واقشار مختلف در خیابان طالقانی  برگزار شد.

مدیر کل نوسازی مدارس تهران وجمعی از کارکنان این اداره نیز در این راهپیمایی حضور یافتند وهمچنین با برپایی غرفه فرهنگی درمسیر راهپیمایی  به شرکت کنندگان در مراسم خدمات ارائه کردند.

nosazi

اداره کل نوسازی مدارس استان تهران

 • آدرس: خیابان ولی عصر بالاتر از میدان ونک کوچه شهید خلیل زاده پلاک 9
 • کدپستی : 1969754114
 • تلفن های تماس: 88779151
 • پست الکترونیک روابط عمومی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

dresmap